Принципи торгівлі на Ковзаючих середніх

Ви можете торгувати без Ковзаючих середніх, але, роблячи це, ви дуже сильно ризикуєте. Врешті-решт, ці лінії є серединні рівні, де ринкові гравці ухвалюють важливі рішення робити покупку або продаж. Тому, має сенс прогнозувати, що вони збираються робити, до того, а не після.

Нижче приводиться 15 принципів, які ви можете використовувати при торгівлі на Ковзаючих середніх:

1. 20-денна Ковзаюча середня зазвичай відзначає короткостроковий тренд, 50-денна Ковзаюча середня - середньостроковий тренд, а 200-денна Ковзаюча середня є показником довгострокового ринкового тренда.

2. Ці три Ковзаючі середні є природними межами для цінових корекцій. Два аргументи говорять на користь цих значень: Перше, вони опредеяют рівні, де зняття прибули і ухвалення втрат повинне ослабіти після сильного цінового руху.
У других, їх загальне визнання спонукає ринкових гравців здійснювати самореалізацію цієї стратегії всякий раз, коли ціна наближається до цих рівнів.

3. Ковзаючі середні подають помилкові сигнали під час бічної торгівлі, тому що вони є індикаторами, наступними за трендом, які вимірюють висхідний або низхідний імпульс. Вони втрачають свою ефективність на ринках тих, що показують слабкий або отсутствующєє рух цін.

4. Характеристика Ковзаючих середніх змінюється, як тільки вони згладжуються і перевертаються. Поворот Ковзаючою середньою до горизонтального положення указує на втрату імпульсу для даного тимчасового формату. Це збільшує шанси того, що ціна перетне Ковзаючу середню відносно легко.
Коли Ковзаючі середні різної довжини шикуються в горизонтальну лінію близько один від одного, ціна часто коливається назад і вперед упоперек цих ліній, створюючи багато “ринкового шуму”.

5. Ковзаючі середні подають постійні сигнали, тому що вони формуються прямо на вершине ціни. Їх відносна кореляція з розвитком ціни змінюється з кожним баром. Вони також демонструють активний взаємозв'язок у вигляді сходження - розбіжності зі всіма іншими видами підтримки і опору.

6. Використовуйте ті, що експоненціальні Ковзають середовищ ніє, або ЕМА, для довших тимчасових форматів, але переходите до простих Ковзаючим середнім, або SMA, для коротших тимчасових форматів. ЕМА надають більшої ваги недавній зміні ціни, тоді як SMA розглядає кожну цінову дію однаково.

7. Короткострокові SMA дозволяють трейдеру зрозуміти, як діятимуть інші гравці. Ринкова публіка використовує прості Ковзаючі середні, тому що вони не розуміють експоненціальні Ковзаючі середні. Хороші внутрішньоденні сигнали більше покладаються на те, що думають інші учасники ринку, чим на технічну сторону ситуації, що склалася.


0 Відгуків на “Принципи торгівлі на Ковзаючих середніх”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук