Приклади отримання прибули на ринку Форекс

1. В цьому матеріалі ми на конкретному прикладі розберемо, як відбувається отримання прибули при обміні валют. Отже, поклавши на рахунок 600 доларів, з урахуванням фінансового важеля (1:200) у вас є можливість працювати з сумою 120 000 доларів.
Візьмемо для розбору дату на першу декаду 2007 року - в цей час зростання євро по відношенню до долара було стабільний. Таким чином, ви відкриваєте позицію на покупку і отримуєте 90000 євро за 118350 доларів за умови, що курс 1.3150. Подальші ваші очікування передбачені - ви плануєте, що євро підвищуватиметься по відношенню до долара.
Так і відбувається, і за підсумками травня ми маємо відношення курсів як 1.3800, тобто, відмічено зростання котирувань євро більш ніж на 700 одиниць. У випадку якщо ви вирішите продати вашу валюту, ви зможете виручити за неї вже 124200 американських доларів. Підрахувати ваш дохід неважко, він складає 5850 доларів. Вельми непогано, за тієї умови, що ви вклали всього 600 доларів.
Що ми маємо? Ми маємо стандартну позицію, при якій трейдер отримує дохід, орієнтуючись виключно на стабільне зростання тренда, без участі в ризикових спекуляціях. Тепер на вашому рахунку сума, що багато разів перевищує початковий капітал, і ви можете або вивести її, або продовжити роботу на ринку з ще більшими оборотами, а значить, з потенційно більшим прибутком.
2. Наприклад, стартовий капітал рівний 5000 доларів. Тобто загальний об'єм операції може бути 1000000 USD. Ви прогнозуєте зростання курсу долара, наприклад, по відношенню до англійського фунта. Ризикувати всім депозитом ви не хочете і, тоді, оперуючи невеликою сумою у фунтах, наприклад, всього 50000, ви проводите відмінну операцію, продаючи його по відношенню до долара по котируванню 1.8150. Через два тижні, при зміні тенденції, знов купуєте британський фунт, але вже по нижчому співвідношенню - 1.7500. Таким чином, повністю зберігши свій початковий валютний портфель, ви виграєте 3250 доларів. Математика така: 50000*(1.8150-1.7500).
Висновок простий - зробивши правильний прогноз, ви можете мати такий прибуток, отримати яку неможливо більш ні в якій сфері бізнесу. Проте не забувайте і про оборотну сторону - трапся все по-іншому, ви зазнали б явні збитки.
Хоч теорія дуже важлива, але скільки б Ви не читали про ринок Форекс, це не зробить Вас трейдером. Потрібно багато практикуватися, торгувати. Спробуйте свої сили на практиці! Спершу відкрийте демо рахунок, а після того, як ознайомитеся з ринком, можна відкривати торговий.

Джерело: rfx.su


0 Відгуків на “Приклади отримання прибули на ринку Форекс”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук