При несприятливому розвитку подій бики втратять 15

Для спекулятивно настроєних учасників ринку, які не зловили останню хвилю зростання і бажають «наздоганяти потяг», ми радимо грати вгору акціями, де напередодні був зосереджений попит («Лукойл», Газпром»), - вірогідна атака биків на 1000 пунктів по індексу РТС буде за рахунок нафтогазового, а не, наприклад, банківського сектора.
Одним з вірогідних варіантів розвитку подій до кінця травня рахуємо зниження котирувань акцій після чергового тестування биками рівня опорів 1000 пунктів по індексу РТС і 1060 по індексу ММВБ. Ми оцінюємо вірогідний масштаб втрат биків при несприятливому розвитку подій в 15% від локальних максимумів травня.
У районі 895-900 пунктів по індексу ММВБ знаходиться сильна технічна підтримка, зокрема по «стрічках Боллінджера», і поглиблення корекції нижче цього рівня украй маловірогідно.

Сьогодні закриття реєстру під річні збори у «Сургутнефтегаза» і «Газпрому нафти». Нафтовий сектор буде сьогодні додатковий підтримуватися котируваннями нафти, що повернулися вище 58 доларів за баррель. З макроекономічної статистики сьогодні чекаємо в 16:30 дані по американському індексу споживчих цін, а в 17:15 дані по промисловому випуску в США.


0 Відгуків на “При несприятливому розвитку подій бики втратять 15”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук