Протоколи засідання FOMC від 17-18 березня

Економісти, що працюють у ФРС, знизили свої економічні прогнози. Як показали протоколи засідання центрального банку, згідно новим прогнозам, повільного відновлення економіки не передбачається до наступного року в умовах безробіття, що росте.
“Загалом, члени комітету виразили стурбованість поніжательнимі ризиками відносно перспектив економічної активності, яка і без того слабка”, - повідомляється в протоколах. При цьому в протоколах наголошується, що фінансові ринки “крихкі і нестійкі” і спостерігається “явне різке зниження економічної активності в іноземних державах”.
Економісти ФРС знизили свої прогнози щодо валового внутрішнього продукту США на друге півріччя 2009 року і на 2010 рік, повідомляється в протоколах. Зокрема, “очікується, що реальний ВВП поступово вирівняється в другій половині цього року, а потім наступного року почне поволі рости “.

Згідно прогнозам економістів ФРС, безробіття буде рости “різкіше” до першої половини 2010 року, а потім стабілізується “на високому рівні до кінця року”.
Члени Комітету з операцій на відкритому ринку ФРС анонімно проголосували в ході засідання, що проходило 18 березня, за збереження ключової процентної ставки в діапазоні, близькому до нуля, що відповідало очікуванням економістів Уолл-стріт.
Проте, в ході березневого засідання, члени комітету, несподівано для фінансових ринків, представили програму вартістю в 300 млрд доларів, що припускає покупку протягом шести місяців казначейських цінних паперів з тривалішим терміном погашення, крім збільшення розміру існуючої програми по покупках цінних паперів, пов'язаних з іпотечними кредитами, до 1,45 трлн доларів з 850 млрд доларів.

джерело: Київський Ділінговий Центр


0 Відгуків на “Протоколи засідання FOMC від 17-18 березня”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук