Професія – Форекс-трейдер

На сьогоднішній день професія фінансового трейдера на ринку ФОРЕКС продовжує залишатися одній з найзагадковіших і, на перший погляд, недоступніших для простої людини.

Завдання трейдера полягає в покупці валюти дешевше і продажу її через деякий час за вищою ціною або навпаки, продаж валюти за вищою ціною і подальша покупка по нижчою.

Для трейдерів ринок ФОРЕКС є найпривабливішим, ліквідним і динамічним. Тут відкриваються можливості отримання дуже високого рівня прибули за короткий проміжок часу. Але простота ринку ФОРЕКС, що здається, брехлива, оскільки за нею ховається велика робота по аналізу ринкових тенденцій, ухваленню певного рішення і відкриттю/закриттю позицій.

Для ухвалення рішень кожен трейдер використовує власну торгову стратегію, яка може будуватися на фундаментальному, технічному аналізі або інтуїції, а також на їх комбінації. Головний інструмент торгівлі сьогодні - це комп'ютер з певним набором програмних продуктів, які дозволяє здійснювати миттєві операції через інтернет. У випадках, коли зв'язок з Інтернетом уривається, трейдер повинен уміти здійснювати операцію по телефону.

В роботі ФОРЕКС-трейдера немає щоденної рутини, від якої зазвичай страждають менеджери в офісі. Тут немає необхідності вислужуватися перед начальством або протистояти інтригам колег - результати своєї роботи можеш оцінити тільки ти сам. Більшість сприймає ФОРЕКС як велику, азартну гру на гроші, процес участі в якій цікавий сам по собі. Щоб отримувати стабільний прибуток трейдер ринку ФОРЕКС постійно бореться з своїм страхом, своїми спокусами і жадністю.

ФОРЕКС-трейдер також не залежить від безлічі проблем, пов'язаних з організацією власного бізнесу: податки, кризи і тіньові структури не доставляють йому особливого клопоту. Немає необхідності реєструвати власну компанію, набирати співробітників і знімати офіс. Можна у будь-який час в будь-якій точці земної кулі вийти в Інтернет і відкрити або закрити позицію.

Одним з найважливіших плюсів роботи на ринку ФОРЕКС є можливість використання кредитного плеча, коли трейдер може оперувати сумами що у декілька разів перевищують розмір його первинного депозиту.

Але перш ніж почати роботу, необхідно пройти курс навчання або самостійно вивчити особливості функціонування ринку ФОРЕКС, попрацювати на демонстраційному рахунку, щоб вивчити всі особливості програмного забезпечення і лише потім відкривати реальний. Це застрахує вас від безлічі проблем, які можуть привести до часткової або повної втрати депозиту.

Джерело: forex-invest.org


0 Відгуків на “Професія – Форекс-трейдер”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук