Проблема входу

БІЛЬШІСТЬ трейдерів не можуть зрозуміти складнощі побудови системи і просто намагаються знайти індикатор Святого Грааля, який робитиме все на світі.

Такі трейдери готові повірити, що один ідеальний індикатор визначатиме всі тренди, задаватиме час входження і навіть сигналізувати про виходи і повороти. Хіба не було б здорове, якби ринки і дійсно були такими простими? Популярна практика покладати довіру на один індикатор, що проводить серії сигналів, неминуче приречена на невдачу, тому що, коли природа будь-якого з елементів системи зміниться, система потерпить невдачу. Ми вважаємо, що було б розумнішим ізолювати і перевіряти кожну з проблем, а потім акуратно підбирати відповідні індикатори для кожного конкретного завдання.
Упроваджуючи підхід множинних завдань/рішень, ми розраховуємо розробити гнучку динамічну систему, яка виживе в реальному світі ринкових умов, що вічно змінюються.

.

Майстерний вхід в позицію можна порівняти із стріляниною з пістолета по мішені. Спочатку ми повинні прицілитися (знайти напрям). Потім звести курок (приготуватися), і потім плавно натиснути спусковий гачок (увійти на ринок). У будь-який момент ринки складаються з, принаймні, трьох трендів. Перший тренд - тривалий (тижні і місяці), який ми використовуємо для визначення спрямованості ринку. Другий тренд середньої тривалості (останні декілька днів), який ми зараз повинні визначити, використовуючи чутливіші індикатори. Останній тренд - самий короткостроковий ціновий рух (вчора і сьогодні), який ми використовуватимемо для точного входу.
В процесі вирішення проблеми визначення тренда ми запропонували декілька з безлічі можливих індикаторів визначення напряму: різні ковзаючі середні, графіки хрестиків-нулів, тривалі лінійні регресії, лінії тренда і комбінації індикаторів. Оскільки довгостроковий напрям ринку був визначений - наше наступне завдання знайти середньостроковий індикатор, який дасть серію сигналів усередині довгострокового тренда. Нам необхідна серія сигналів, тому що перший проміжний сигнал виникне перед тим, як довгостроковий індикатор дозволить нам торгувати в цьому напрямі.
Запам'ятаєте чітку послідовність: короткострокові сигнали виникнуть першими, потім - середньострокові і, нарешті, довгострокові сигнали. На той час, коли ми визначимо довгостроковий тренд, перші проміжний і короткостроковий сигнали вже виникнуть. Таким чином, ми хочемо використовувати проміжні і короткострокові сигнали, які повторюватимуться кілька разів усередині довгострокового тренда.

.

Підберіть індикатор


0 Відгуків на “Проблема входу”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук