Про торгівлю усередині дня Брюс Бебкок Bruce Babcock

Торгівля трендів відноситься до того, як ви ухвалюєте рішення про здійснення операції. Цей принцип подразумеваєт, що ви повинні завжди входити у напрямі існуючого руху.

Математичний аналіз руху цін акцій показує, що вони змінюються в основному випадковим чином з невеликим трендовим компонентом. Цей науково встановлений факт надзвичайно важливий для тих, хто хоче торгувати, грунтуючись на раціональному науковому підході. Це означає, що будь-яка спроба торгувати короткострокові фігури і методи, не засновані на трендах приречені на провал.
Це також пояснює, чому торгівля інтрадей так диявольськи важка і чому що практично не один практикує інтрадей торгівлю трейдер не добивається успіху в довгостроковому плані. Чим коротше тимчасове вікно, в межах якого ви оцінюєте рух цін, тим менше в нім трендовий компонент. Рухи цін є фракталами.
Це означає, що при зменшенні або збільшенні тимчасового вікна поведінка цін залишається схожою. Так, п'ятихвилинки мають схожий малюнок з вартовими, денними, тижневими і місячними графіками. Ця схожість в графіках переконує трейдерів в тому, що можна торгувати успішно інтрадей з тими ж підходами, які з прибутком застосовуються для торгівлі на довших тимчасових відрізках.
Звичайно ж, вони також намагаються застосувати і ті речі, які насправді не працюють на довгих тимчасових відрізках, - японські свічки, осцилятори і числа Фібоначчі.

Проте навіть підходи, що використовують тренд, які добре працюють на тимчасових проміжках від середньої до великої тривалості, не працюють при торгівлі інтрадей. Це відбувається через те, що трендовий компонент усередині дня дуже малий і необхідно використовувати надзвичайно високоефективні методи щоб хоч би покрити вартість самої торгівлі.

При довгостроковій торгівлі ви маєте можливість дати своєму прибутку текти. Ви робите це за визначенням, інакше це не довгострокова торгівля. При торгівлі інтрадей ви можете дати своєму прибутку текти тільки до кінця дня. Це означає, що ваш середній прибуток обов'язково буде менший, ніж якби ви давали прибутки текти в перебігу днів, тижнів і місяців.
В той же час вартість торгівлі - прослизання, комісія, спред і помилки - залишаються приблизно на тому ж самому рівні. Тому ваша система для торгівлі інтрадей повинна діяти ефективніше і стійко, щоб покрити вартість торгівлі, ніж середньо- або довгострокова система. Існує декілька підходів до торгівлі інтрадей, які відповідають цій вимозі.

Оскільки рухи цін в основному носять випадковий характер, успішна торгова методика повинна яким-небудь чином використовувати ті властивості руху цін, які не носять випадковий характер.


0 Відгуків на “Про торгівлю усередині дня Брюс Бебкок Bruce Babcock”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук