Правила торгівлі від Джека Швагера

Джек Швагер - автор широко відомих на заході бестселерів «Market Wizards» і «New Market Wizards», в яких він узагальнив досвід кращих трейдерів і найбільш удачливих інвесторів.

Першою книгою Швагера, виданою російською мовою, став 800-сторінковий фоліант «Технічний аналіз. Повний курс», що вийшов в минулому році у видавництві «Альпіна Паблішер». У свою книгу Швагер включив і квінтесенцію мудрості ринку - ради трейдерам. З люб'язного дозволу «Альпіни Паблішер» ми публікуємо ради в декілька скороченому журнальному варіанті

Початок торгівлі

1. Робіть відмінність між операціями в руслі важливих довгострокових позицій і короткостроковими операціями. Середній ризик по короткострокових операціях (подразумеваємий числом контрактів в позиції і точкою виходу) повинен бути значно менше. Крім того, спекулянтові слід фокусуватися на торгівлі по довгострокових позиціях, оскільки вони зазвичай значно важливіші для успіху торгівлі. Помилка, що здійснюється багатьма трейдерами, полягає в тому, що вони настільки занурюються в спроби зловити короткострокові коливання ринку (створюючи масу комісійних платежів і прослизань), що упускають головні рухи цін.

2. Якщо ви вірите, що існує довгострокова торгова можливість, не впадайте в пожадливість в спробах досягти трохи кращої ціни відкриття позиції. Втрата вірогідного прибутку від одного упущеного руху ціни може перекривати вигоду від 50 небагато кращих цін виконання.

3. Відкриття будь-якої довгострокової позиції слід планувати і ретельно продумувати - воно ніколи не повинне бути моментальним імпульсом.

4. Знайдіть на графіці модель, яка говорить, що саме зараз пора відкривати позицію. Не ініціюйте операцію без подібної підтверджуючої фігури. (Іноді можна розглядати можливість операції без подібної фігури, якщо є сходження багатьох зміряних рухів і рівнів підтримки/опору в даній ціновій області і існує добре певна точка зупинки, не подразумевающая високий ризик.)

5. Розміщуйте накази, визначаючи їх рівні за допомогою щоденного аналізу. Якщо ринок не наближається до бажаного рівня відкриття операції, запишіть торгову ідею і переглядайте її щодня до тих пір, поки позиція буде відкрита або торгова ідея перестане здаватися привабливою. Нездатність слідувати цьому правилу може привести до пропуску хороших операцій.

Один з поширених випадків полягає в тому, що про торгову ідею згадують, коли ринок вже пішов від подразумеваємой ціни почала операції, і потім вже важко зробити ту ж операцію за гіршою ціною.


0 Відгуків на “Правила торгівлі від Джека Швагера”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук