Побудова системи з незалежних компонентів

Також, як в попередньому Бюлетені, ми продовжуємо розповідати про компоненти торгових систем. Проте перш ніж зробити це, необхідно запропонувати основну структуру, в рамках якої ми висловлюватимемо інформацію, що надається Вам.

Ми розглядаємо процес створення торгової системи також як Генрі Форд підходив до збірки автомобілів. Ми починаємо з взаємозамінних частин і крок за кроком об'єднуємо їх приблизно також, як це відбувається на складальній лінії.

Коли ми бачимо, що якийсь компонент системи дуже добре виконує якусь певну функцію, ми оформляємо його окремим блоком для того, щоб їм можна було скористатися тоді, коли потрібно буде виконати властиву йому специфічну функцію. Кожен компонент системи повинен бути ретельно перевірений, також повинна бути серйозно обгрунтована його здатність ефективно вирішувати покладену на нього задачу.

Тепер давайте припустимо, що у нас утворився набір таких блоків, і компонети цього набору дозволяють вирішувати самі різні задачі.

Перш ніж перейти безпосередньо до розробки нової торгової системи, необхідно упорядкувати всі компоненти нашого набору в якусь структуру відповідно до загальної схеми, по якій і буде стоїться нова торгова система.

Давайте тепер розглянемо болєєе детально, як повинна будуватися торгова система і виглядати згадана вище схема.

Крок перший: вибір Ринку.

Перед початком розробки торгової системи потрібно визначитися, на яких ринках вона працюватиме. Ринки повинні володіти хорошою ліквідністю, щоб можна було відкривати і закривати позицію у будь-який момент часу, коли ви цього захочете, і - високою потенційною прибутковістю. Необхідно також, щоб у них були яскраво виражені тривалі тренди.

Крок другої: підбір торгової системи для певних ринкових умов.

В ідеалі у нас повинен бути широкий вибір торгових систем, відповідних для самих різних ринкових умов. Для цього також необхідний набір критеріїв, по яких ми вибиратимемо систему для певних ринкових умов.

На нашу думку, повний набір систем повинен включати такі основні різновиди: системи, наступні за трендом і системи, що добре працюють у відсутності тренда; системи, одержуючі прибуток по досягненню певної мети і системи, які витягують максимальний прибуток, залишаючись в позиції до кінця тренда.

Можна було б також спроектувати системи окремо для повишательного і поніжательного тренда, з близькими і далекими стопами.

Причому всі викладені вище типи систем можуть бути розроблені для трендів різної тривалості - довгострокових, середньострокових і короткострокових.

Крок третій: визначення способу відкриття позиції - вхід.

Відкриття позиції, на нашу думку, повинне відбуватися після виконання трьох різних умов, кожному з яких відповідає певний компонент системи. Таким чином виходять наступні три групи компонентів, що відповідають за вхід.


0 Відгуків на “Побудова системи з незалежних компонентів”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук