ПО для роботи на форекс

Ваше комунікаційне програмне забезпечення повинне бути легко сприймане очима, та і кольорова координація повинна бути продумана. Визначення руху акції залежить в першу чергу від візуального сприйняття.
Ви завжди повинні мати можливість зменшити вікно комунікаційного програмного забезпечення, щоб бути здатним бачити вашу операцію зі всіх позицій, і в той же самий час зв'язуватися з вашим брокером. Ваше комунікаційне програмне забезпечення повинне включати можливість використання макро-функцій.
Макро-клавіші дозволяють Вам привласнювати числа, наприклад, номер рахунку або номера телефону, якій-небудь клавіші клавіатури. Це економить критичний час при торгівлі.

Я пробував зберегти програмне забезпечення настільки простим, наскільки це можливо і з часом знайшов те, що я використовую зараз, що вельми адекватно моїм бажанням. Я розставив свої колонки у такий спосіб, щоб відстежувати акцію можна було дуже легко.
Моя перша колонка на лівій стороні мого екрану котирувань - СИМВОЛ, потім ОБ'ЄМ ОПЕРАЦІЇ, ЦІНА ОПЕРАЦІЇ, ПРОПОЗИЦІЯ, ПОПИТ, ЧИСТА ЗМІНА, ГАНЬ ДНЯ, ЛОУ ДНЯ, ЦІНА ВІДКРИТТЯ, ЗАГАЛЬНИЙ ОБ'ЄМ, і ВЧОРАШНЯ ЦІНА ЗАКРИТТЯ.

Вам знадобиться практика; спостерігаючи за кожною операцією і швидко розшифровувавши все це, потрібно зрозуміти купують її або продають, щоб отримати відчуття руху акції. На екрані котирувань в MBTrading зрозуміти це простіше, оскільки ціну останньою він підсвічує, зеленим при покупці, червоним при продажі.Колись трейдери для отримання інформації про рух акцій використовували тікерную стрічку.
Для когось це стало мистецтвом. Наш екран комп'ютера з котируваннями має багато схожості із стрічкою: ви можете визначати моделі покупок і продажів, а також інтенсивність руху паперу. Почати Ви винні просто із спостереження за тим, як торгуються акції, з відкриття маркету і до його завершення. Спробуйте знайти серед них акції з найбільшим об'ємом торгівлі.

Мій інструмент для роботи з графіками "Windows on Wallstreet " від Market Arts. Я отримую оновлювану щоденну інформацію про акції від Dial Data. Інший хороший сервіс, який Ви можете використовувати для повних новин щодо будь-якої компанії разом з історичною ціновою діаграмою, - Investor Insight.
Існує багато довідкової інформації в Інтернеті, яку Ви можете шукати, використовуючи ключове слово, наприклад, "Daytrading" і т.д. У America on line є багато джерел, що містять цінну для daytrader’a інформацію.


0 Відгуків на “ПО для роботи на форекс”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук