Підручник трейдера

Підручник трейдера

Для успішної (прибутковою) роботи на фінансових ринках трейдеру необхідно слідувати наступним принципам:

  • Трейдер повинен уміти прогнозувати динаміку курсу (аналіз). Існує велика кількість методів аналізу: фундаментальний аналіз, технічний аналіз, хвильова теорія Елліотта, аналіз комбінацій японських свічок, підходи Демарка до ТА, теорія Хаосу і т.д. З їх допомогою трейдер може прогнозувати зміни в курсі інструменту в майбутньому.
  • Трейдер повинен уміти правильно вибрати момент для входу в ринок і закриття відкритої позиції (торгова тактика). Недостатньо лише вірно виявити пануючу тенденцію, правильний вибір моменту входу в ринок також дуже важливий для ведення успішної (прибутковою) торгівлі. Якщо Ви, виявивши бичачий тренд, увійдете на піке, перед початком відкоту, то відкіт, що почався, може "злизати" Ваш стоп-ордер. Це буде удвічі образливо. Вгадавши напрям тенденції, Вашу позицію закриють по стоп-ордеру, Ви зафіксуєте збитки, а ринок розвернеться і піде у Вашому напрямі, але вже без Вас.
  • Трейдер повинен дотримувати правила контролю над капіталом (money management). Дотримання цих правил дозволити значно понизити ризиковану Ваших фінансових операцій. Ваша система money management дозволить Вам не брати участь у фінансових авантюрах, дозволить здійснювати тільки операції з мінімальним ризиком.
  • Трейдер не повинен ухвалювати емоційних рішень (психологічні особливості трейдінга). При ухваленні торгових рішень необхідно керуватися розумом, а не емоціями. Емоційні рішення часто невірні і збиткові.

Джерело: alpari.org


0 Відгуків на “Підручник трейдера”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук