Остаточний варіант

Було дуже багато питань з проханням уточнити ті або інші параметри, додати однозначність. Особливо - по побудові каналів. Використовуючи цю тактику, я вважався в багатьох вузьких місцях на свій досвід і інтуїцію. І не врахував, що в даному випадку мій шаблон дій опинився не зовсім зручний для застосування іншими, особливо початківцями, трейдерами. І я почав уточнювати, випробувати, підбирати, все це з'їло масу часу. Чесно кажучи, розраховував на те, що читачі самі виконають для себе цю роботу. Дуже велику користь приносить "проповзання" по чарту, варіюючи параметри, коли людина переконується в надійності методу.
Для мене це природно, я частенько вважаю за краще роздрукувати "чарт" і із старою заслуженою рейсшинкой поразвлекаться, розкреслюючи його олівцями. Боріться з собою, лінь - не завжди двигун прогресу.

.

Але багато читачів просунулися ще далі, ніж я розраховував. І, на жаль, у бік ускладнення. Почали додавати сигнали індикаторів, коє - хто намагається вже побудувати МТС. Ну як же тягне все автоматизувати, щоб за тебе торгував комп'ютер! "Ви що, і тістечка за мене є будете? - Ага!" Справа ваше, звичайно, але, не раджу. Краса методу в його простоті, і немає чого його ускладнювати. Є чудовий вислів - "дайте людині годинник - і він правильно буде визначати час. Дайте йому двоє годин - і він завжди плутатиметься."

З іншого боку - одна з найважливіших умов успішної роботи - віра трейдера в себе і в свою тактику. Вера - що б не трапилося. Тоді використовувана тактика "витягне". Інакше, при попаданні в смугу просідань, з'являються сумніву в правильності тактики, пошуки поліпшень, ведуться спроби оптимізації параметрів, причому, що найшкідливіше - не припиняючи практичної роботи. Це не що інше, як спроба підгонки тактики під сьогохвилинну поведінку ринку, яка може у будь-який момент змінитися і "оптимізовані" параметри почнуть давати подальші збитки, хоча із старими параметрами тактика в цьому місці повинна була усунути просідання і узяти хороший профіт.

Ми повинні вирішити цю суперечність, звернувшись до досвіду військових. У них є закон - на етапі планування операції, обговорення - будь-які зміни, підгонки і ін., але, коли Чапай награється з картоплею і підпише наказ, хто його (наказ) надумається хоч трохи - трохи порушити, буде нещадне і жорстоко покараний. Тільки так можна добитися успіху в бою.

Тому я закликаю вас - шукайте найбільш зручні і ефективні для Вас особливості тактики. І, перш за все, відповідні до Вас особисто, до Вашої психіки, звичок, режиму дня і ін., щоб Ви могли ефективно виконувати прийняті Вами правила торгівлі, не насилуючи себе, отримуючи від процесу задоволення, і, звичайно, профіт. А коли знайдете - геть сумніви і страх. Вірте в себе і в свою тактику.


0 Відгуків на “Остаточний варіант”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук