Особливості торгівлі усередині дня на ринку форекс

Практично всі трейдери ринку форекс починають свій торговий шлях з торгівлі усередині дня або як говорять короткострокової торгівлі. Цьому факту сприяє ряд причин.
По-перше для торгівлі по краткосрочке, потрібні менші початкові засоби, в других на короткострокових періодах на багато легше проводити тестування своїх торгових систем.

Річ у тому, що структура руху ринкових цін практично однакова, що на п'ятихвилинному графіку, що на чотирьох вартовому, що на денному графіку. Скрізь є видимим хвильова структура ринку, з своїми імпульсними і коректувальними хвилями. Тому при розробці своїх торгових стратегій тестування краще всього проводити на маленьких тимчасових періодах.
В цьому випадку на багато швидше, стає ясно має система права на життя або ж вона не працює. Але, все-таки, є ряд чинників, які накладають на короткострокову торгівлю свої особливості. Давайте разом розберемо всі ці чинники і з'ясуємо їх вплив на поведінку ринкових цін.

1.Выход макроекономічних новин і виступ різних чиновників і політиків. Трейдеру торгуючому усередині дня, обов'язково потрібно враховувати цей чинник. Під час виходу статистики і виступу чиновників, на ринку як правило починаються сильні всередині денні коливання цін. Спрогнозувати поведінку ціни в цей час практично не можливо.
Як то кажуть, ринок стає «нервовим», плюс багато брокерських контор в цей час взагалі не обробляють ордера трейдерів. Тому, трейдеру торгуючому усередині дня, потрібно обов'язково знати час виходу цих новин, і бути до цього готовим. Оптимальна тактика торгівлі в таких випадках - перечекати новини, якщо у Вас немає відкритих позицій.
Якщо ж у Вас є позиції з профітом - зафіксувати прибуток. По збиткових операціях обов'язково виставити стопи або замки.

2.Различные торгові сесії. Якщо ви торгуєте усередині дня, то ви зобов'язані звертати увагу, але те яка зараз йде торгова сесія. Як відомо є чотири види торгових сесій. Це - Тихоокеанська, Азіатська, Європейська, Американська. Т.к як ринок форекс працює цілодобово, то угоди ви можете укладати у будь-який час доби. Але банки, біржі, крупні фірми і т.д.
Не працюють цілодобово. Тому на ринку бувають моменти сильного коливання цін, а буває затишшя. Коли кому торгувати це трейдер вибирає сам. Але він повинен розуміти, що торгуючи, наприклад по фунту/долару або євро/долару. Найбільші коливання як правило будуть з п'яти ранки до п'яти - шести вечори по Грінвічу. Тому що в цей час спочатку в Європі потім в Америки йде робочий день.
У решту часу по цих парах затишшя. По азіатських валютах активний рух цін відбувається під час роботи азіатських ринків, теж самий дотичний і тихоокеанських валют. Відштовхуючись від цього, трейдер повинен підбирати собі ту валютну пару і ту тактику торгівлі, яка буде доцільніша в конкретний період часу по конкретній валютній парі.


0 Відгуків на “Особливості торгівлі усередині дня на ринку форекс”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук