Основи накреслювальної геометрії або Застосування методів графічного аналізу на ринку Форекс

Замість введення.

До послуг гидрометеоцентров - супутники, новітні комп'ютерні технології обробки даних, наукові інститути... Проте, синоптики помиляються, а прогноз носить імовірнісний характер.

чи Дійсно трейдеру необхідно знати, яким буде курс євро/долар через торгову сесію, тиждень, квартал, рік? Слово "знать" подразумеваєт прогноз. А чи необхідно трейдеру прогнозувати, щоб працювати? Як це ні парадоксально, немає!

Основні розділи статті:

Технічний аналіз (ТА) - графічний напрям.

Принципи роботи в тренді і каналі.

Визначення тренда і каналу.

Лінії і рівні.

Чинник часу, сила, швидкість.

Значення масштабу в роботі трейдера.

Фільтри, відбій і пробій рівня/лінії.

Побудова лінії через одну крапку.

Коректувальні рівні (відкинувши числові пропорції).

Принципи побудови торгових сценаріїв.

Тактичного виконання торгових сценаріїв і управління капіталом.

Критичне відношення до свого сценарію.

Класичні фігури ТА - погляд з боку.

Робота на ринку: чи дійсно необхідно прогнозувати?

В сучасній аналітичній думці виділяються два основні напрями - фундаментальний аналіз і технічний аналіз. Предметом вивчення <фундаменту> є економіка, політична ситуація в країнах, чиї валюти представлені на ринку. Предметом вивчення технічного аналізу є ціна і її динаміка. Перший напрям пояснює, чому відбувається рух на ринку, а друге - що відбувається. Фундаментал і технічний аналіз - це два разних підходу до пояснення одного і того ж - як рухається ринок.

В технічному аналізі виділяють два напрями - графічний і математичний аналіз. Перше оперує лініями тенденції і рівнями, типовими фігурами (ніби HeadandShoulders): Друге - індикаторами, які вдають із себе формулу, що обраховує ціну. Принципова відмінність графічного виду аналізу від математичної - це об'єктивність мат аналізу і присутність частки суб'єктивізму в графічному. Індикатор - це формула з якимсь набором параметрів (як правило, який масив ціни враховувати при побудові індикатора). Формула це завжди формула, а кінцевий результат визначається тільки параметром.
Сигнали від індикаторів об'єктивні і наочні - червона лінія перетнула синю від низу до верху - купувати, зверху вниз - продавати. Про що необхідно подумати трейдеру при застосуванні мат аналізу - про узгодженість індикаторів один з одним і про їх параметри. Використовуючи інструменти графічного аналізу, два трейдери на одному і тому ж графіку нанесуть різні лінії і рівні і по разному трактуватимуть поточну ситуацію (при цьому обидва можуть мати рацію!). Параметри лінії (початкова точка і кінцева) задаються виключно трейдером, а за ситуації, коли людина є ланкою системи, неможливо добитися повної об'єктивності.


0 Відгуків на “Основи накреслювальної геометрії або Застосування методів графічного аналізу на ринку Форекс”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук