Основні індикатори ринку

Гра на імпульсі подібно до наїзника поні, що стрімко скаче з одного коня на іншу. Він досягає мети швидше, використовуючи свіжих коней і скаче на них, поки вони не стомляться. Так само і з інвестірованем. Ви досягнете вищих результатів, якщо використовуватимете по можливості новіший і сильніший імпульс акцій.
Щодня я бачу трейдерів, що питають відносно імпульсів акцій на минулому тижні. " Як Ви думаєте, що вона робитиме сьогодні? " Зазвичай вона вже отиграна, і щоб осідлати її знову потрібний свіжий імпульс. Єдині виключення складають ті, які продовжують зрозумілі і широкі коливання (щоденні цінові коливання).

Імпульс примушує акції починати здійснювати зрозумілі зразки коливань. Цінова різниця максимумів і мінімумів визначається причиною (історією) імпульсу. Є акції, які коливаються на новинах, інтересі інвесторів у відповідному секторі, чутках і інсайдерськой інформації. Динаміка ринку визначає нюанси кожного акції, що коливається.
Ці нюанси повинні прослідкувати, а відсоток повторення моделей поведінки повинен бути підрахований. Як тільки Ви визначаєте модель - краще продовжувати дивитися цю акцію, навіть коли модель змінилася. Цикли завжди повторюються.

Мета цього керівництва - допомогти в побудові ясного і зрозумілого курсу інвестиційних методів. Ключ до розуміння - роздум про те, чому відбувається інвестування і який відсоток успіху. Кожен трейдер ПОВИНЕН оцінювати свою причину покупки тієї або іншої акції, і вчасно зреагувати, коли ця причина вже не матиме місця.
Динамічний характер ринку завжди вимагатиме ювелірної техніки для досягнення найвищих результатів.

ЧОТИРИ ЗАГАЛЬНІ ТОРГОВІ ЗРАЗКИ

Я використовую чотири разних ключа до формалізації моєї торгівлі.

· Демпери

· Гейнери

· Новини

· Акції з Публікацій

Демпери

Демпери - акції, які втрачають 20 % або більше на посередньо поганих новинах, типу знижених на 1 цент ірнінгов. Ринок ЗАВЖДИ реагує на ці погані новини дуже різко, і ми граємо відкіт або корекцію денця.
Ми граємо тільки посередньо погані новини, і не граємо по-справжньому сильні погані новини про демперах, наприклад, знижених на 30% ірнінгах або новинах про розслідування SEC.

MACR впав раптово більш ніж на пойнт після оголошення ірнінгов доходу, наступного дня було оголошено, що компанія повторно купувала долі свого власного акціонерного капіталу. Ця акція поводилася як "ідеальний" демпер і буде досліджена пізніше докладніше.


0 Відгуків на “Основні індикатори ринку”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук