Опціони на ринку Форекс

Ринок електронних торгів Форекс продовжує ставати все більш і більш привабливим для інвесторів. Вже стало правилом, як здається, що незалежно від того, чим би інституційні інвестори не торгували, широка публіка скоро також матиме доступ до цього. Спочатку, спот-ринок Форекс був виключно для інституційних учасників і клієнтів банку. Сьогодні, кожен може торгувати на спот-ринке Форекс. Зараз, приходять опціони на ринок Форекс. Причому, саме опціони на спот-ринок Форекс.

Опціони будуть чудовим інструментом для управління ризиком на ринку Форекс. Подивитеся на діаграму нижче. Євро опустилася до рівня підтримки, і трейдер, торгуючий тільки на спот ринку Форекс буде незалежно від того, куди піде операція, підданий величезному ризику. Проте, розміщення опціону може надати значну допомогу. Трейдер може фактично управляти ризиком і тривалістю цього ризику. З опціонами на спот-ринке Форекс, трейдер міг би купити за будь-яку ціну і тривалості, яку він захоче. Проте, звичайно, є і мінуси. Трейдер повинен розуміти, що опціони по спот-контрактам відрізняються в головному по відношенню з опціонами на ф'ючерсні валютні контракти.
Покупка або продаж опціонів на спот-ринке є договірною справою з банком. Так, банки використовують формулу "Black-Sholes" для визначення величини премії, але немає ніякої ринкової ціни. Ви можете купити опціон, але можливо, що, коли ви захочете продати його, то не буде покупців. Недолік цінової прозорості є іншим ризиком. Якщо ви торгуєте опціонами на спот-ринке Форекс, то ціна, яку ви заплатили, може бути вельми далека від її теоретичного значення, і інформований трейдер може визначити, якою повинна бути ця ціна. Також, слід звернути увагу, чи є опціон американським або європейським.
Європейський опціон може бути реалізований тільки на встановлену дату. Діаграма нижче показує, що покупка Євро по 0. 8773 (за гроші) коштувала б за ціною покупки 89 пунктів. Він закінчується 24 лютого. Це довільна дата, і трейдер може також регулювати цю дату. Ми бачимо ринкову ціну покупки Євро фактично за тією ж самою ціною для закінчення 13 лютого. Отже трейдер може не ставати заручником часу і мінливості і встановити свої власні параметри торгівлі. Це дійсно чудовий торговий інструмент.

.

Джерело: internetforex.ru


0 Відгуків на “Опціони на ринку Форекс”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук