Не жіноче це справа

В корені неправильна думка. Серед трейдерів жінок - чи не 10%. Але я не зустрічав ще жінок - трейдерів, які повністю знищували свій депозит і йшли з ринку назавжди. А серед чоловіків таких 70 - 90 %. Чому?

  • жінки від природи набагато більш дісциплінірованни і відповідальні, чим чоловіки;
  • жінки більш терплячі, уміють довго і спокійно чекати;
  • у жінок надзвичайно високо розвинена інтуїція. Там де чоловік намагається аналізувати ринок, жінка намагається його відчути, і, якщо довіряє собі, завжди добивається успіху;
  • у жінок відладжений механізм подолання невдач. Чоловік може місяцями катувати себе переживаннями за допущену помилку, не наважуючись входити в ринок. Жінка поплаче, витре сльози і - в бій. Дві - три транзакції - і рахунок відновлений.

    Єдине пояснення, чому так мало жінок - трейдерів, бачиться в тому, що для більшості жінок ризик органічно неприйнятний. А багато чоловіків якраз і притягає ризик.Але висока ризикована ринку - міф. Весь ризик - усередині нас (вище це вже обговорювалося). Існує достатньо багато способів понизити ризики до прийнятних рівнів, наперед запрограмувати їх. І тоді потрібно тільки пунктуально виконувати свій же план. Ну, насправді, чи ризиковано гуляти по вулиці? Звичайно ризиковано, якщо весь час переходити вулицю на червоне світло світлофора і приставати з проханнями дати закурити до підозрілих суб'єктів у пивних рундуків.

    Дорогі жінки, це Ваш бізнес, не бійтеся! Ризику тут - мінімум, набагато ріськованней давати гроші у позику сусідові. Особливо звертаюся до жінок, що живуть в «золотих клітках». У вас є і достатні гроші, і комп'ютер, підключений до Інтернету, ви весь час проводите удома. Досить дивитися мильні опери, починайте сміливіше працювати на фінансових ринках.

Джерело: extraforex.org.ua


0 Відгуків на “Не жіноче це справа”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук