Не жіноча це справа – Форекс? Але жінки здатні грати на ринку не гірше!

За результатами статистичних досліджень, які кажуть, що відсоток жінок серед трейдерів не перевищує 10, може скластися точка зору, що Форекс - це переважно чоловіча сфера діяльності.

Фактично, якщо брати до уваги тільки кількісну сторону, так воно й виходить. Однак чи можна на цій підставі робити якісь однозначні висновки? Навряд чи, оскільки жінки, у кожному разі, сприймають ринок Форекс і діють на ньому не так, як чоловіки. І причини цього криються в жіночій психології.

Жінки, наприклад, від природи більш консервативні, обережні й навіть, можна сказати, більш розважливі, тому вони складніше йдуть на ризик. Це не завжди допомагає виграти. Але, зате й шансів програти весь свій депозит і зовсім піти з ринку в них набагато менше. А от серед чоловіків такі випадки далеко не рідкість й сягають в середньому 80%.

Крім того, жінкам властиві терплячість і почуття відповідальності, що дозволяє їм неухильно дотримуватися обраної лінії, прагнути якнайкраще розібратися в деталях, одночасно зберігаючи здатність прислухатися до свого внутрішнього голосу й довіряти своїй інтуїції. Чоловіки ж, як правило, сподіваються на свої аналітичні здатності, найчастіше випускають з уваги фактор несподіванки, а іноді навіть просто не можуть визнаватися ні собі, ні іншим, у своїй недостатній компетентності та досвідченості.

Ще одною примітною й немаловажною рисою, що дає жінкам-трейдерам деяку перевагу, є їхня здатність не зацикливатися на невдачах, не переживати їх так гостро, як це нерідко роблять чоловіки, яких будь-який провал, навіть не повний, може надовго вибити з колії. Жінки , як правило, простіше ставляться до невдач, їхнє самолюбство не так сильно страждає від цього, тому вони швидше роблять висновки з сформованої ситуації, щоб далі рухатися у всеозброєнні.

Отже, виходить, що, хоч жінок-трейдерів на ринку Форекс порівняно небагато, але вони на ньому тримаються стабильно, хоча, звичайно, зірок з неба не хапають. Можливо, жінки при всьому відповідальному підході не бачать у торгах чогось життєво важливого й настільки цікавого, щоб в цю справу можна було поринути з головою.

Тому, швидше за все, вони й не рвуться так у цю сферу, залишаючи більше часу для дому й родини. Ринок для них не самоціль і не привід для азартної гри, а лише зароблені кошти, не гірші й не кращі від інших.


0 Відгуків на “Не жіноча це справа – Форекс? Але жінки здатні грати на ринку не гірше!”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук