Найпоширеніші помилки трейдерів

Кожен недосвідчений трейдер на початку своєї кар'єри стикається з поряд помилок, адже людський організм влаштований так, що більшість мислить за одноманітним шаблоном і це приводить до негативних наслідків надалі.

найдурнішою думкою прийнято вважати, що покупка валюти на самій її вершине може принести дохід - це не зовсім так, або якщо точніше, зовсім не так, адже існує декілька хвиль рух валюти, залежно від яких прискорюється серцебиття трейдера: в результаті третьої хвилі вартість курсу змінюється то вгору, то вниз, що приводить до втрати спокою фахівця і він просто вимушений зупинити торги, а через деякий час виявляється, що індекс виріс, причому дуже сильно, а частина не заробленого прибутку залишається на совісті трейдера..

П'ята ж хвиля сама непередбачувана і небезпечна. Її практично неможливо передбачити. Краще всього взагалі не купувати у той час валюту, а перечекати небезпечний період, аналізуючи інші цифрові показники, які можуть стати в нагоді надалі.

Завжди пам'ятаєте, якщо вам потрібно купити іноземні гроші, значить, хтось повинен їх продати, а такі дії просто так без жодного наміру просто неможливі.


0 Відгуків на “Найпоширеніші помилки трейдерів”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук