На ринку зявилися сигнали можливої зміни тенденції проте враховуючи значущість майбутніх подій слід максимально обмежувати торгові ризики

Нагадаємо, що негативний настрій вчора був заданий на торгах в Азії.
На тлі фондових індексів, що знижуються, і новинах про загрозливе розповсюдження свинячого грипу, в Японії була опублікована помірно позитивна статистика - індекс роздрібних продажів в Японії за березень, при прогнозі -4.9% за рік, і попередньому значенні -5.8% за рік, склав -3.9% за рік.

Проте, не дивлячись на деяке уповільнення в падінні роздрібних продажів, Банк Японії поспішив затьмарити даний реліз своїм прогнозом про вірогідність різкого прискорення економічного спаду в країні. В результаті, знаходячись під тиском падаючих індексів, і заяв керівництва БЯ, учасники ринку продовжували продавати долар проти йени, а також кросс-курси, пов'язані з йеной.

При цьому тиск на долар посилився на тлі розмов на тему, що банківським групам Bank of America і Citigroup знадобиться значна фінансова підтримка з боку уряду США.

З початком європейської сесії ситуація на ринку почала мінятися. Майже всі публікації з економік Єврозони, як і релізи з Великобританії, опинилися помітно краще за очікування.

Так, опинившись на рівні 64.2, індекс ділової довіри в Італії за квітень виявився вищим за попереднє значення. Проте, березневий індекс роздрібних продажів відобразив зниження, при прогнозі -0.3% за місяць, і попередньому значенні +0.2% за місяць, +0.4% за рік, склавши -0.7% за місяць, -3.1% за рік.

При цьому квітневий індекс споживчої довіри у Франції, склавши -41, тим самим підтвердив уповільнення падіння показника.

Індекси споживчих цін земель в Германії в квітні в цілому також виявилися достатньо позитивними. При цьому попереднє значення індексу споживчих цін в Германії за квітень склало 0.0% за місяць, +0.7% за рік, що опинилося на рівні прогнозів. Деяке зростання показника, на думку експертів, пояснюється тим, що Великдень цього року припав на квітень.
Окрім цього, на тлі того, що німці стали частішими використовувати машини для поїздок у відпустку, квітневий показник відобразило зростання цін, що поновилося цього року, на бензин і дизпаливо. Проте чиновники в Германії при цьому поспішили “остудити” ентузіазм гравців після даної публікації.

Так, наприклад, член ЕЦБ і розділ Бундесбанка Аксель Вебер заявив, що вже в травні Німеччина може приєднатися до Іспанії, яка стала першої з економік Єврозони, де було зафіксовано зниження річного індексу споживчих цін. При цьому Вебер попередив про те, що ціновий тиск в Європі(16) залишатиметься достатньо низьким до 2011 року.

найпомітнішу підтримку від публікацій позитивних даних один з перших отримав вчора британський фунт. Саме стерлінг, у результаті, і очолив потім висхідний тренд європейських валют проти долара.


0 Відгуків на “На ринку зявилися сигнали можливої зміни тенденції проте враховуючи значущість майбутніх подій слід максимально обмежувати торгові ризики”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук