Мобільний шлях до багатства

Сучасне життя приносить багато несподіванок і часто, не дуже приємних. Скільки разів кожному з нас доводилося писати резюме після чергової "розмови з шефом"? Не дивно, що для більшості людей з амбіціями сьогодні достатньо гостро встає питання фінансової незалежності.

В той же час знайти гідний додатковий заробіток не так вже і просто - більшість способів "заробити" вимагають багато часу і приносять не багато грошей. Робота агентами страхових компаній, продаж косметики або харчових добавок можуть поповнити ваш бюджет лише на скромні суми.

Фінансові ринки як спосіб додаткового заробітку.

Проте, життя не стоїть на місці і ось, на зміну традиційним можливостям додаткового заробітку, приходять різні інструменти фінансових ринків - піфи, акції, облігації і багато іншого. Досягнення сучасної технічної думки, бурхливий розвиток Інтернету в нашій країні і в усьому світі привели до появи Інтернет-трейдінгу - можливості здійснювати операції з різними фінансовими активами (акціями, валютами, дорогоцінними металами і ін. ) за допомогою персонального комп'ютера, підключеного до Інтернету. Потенційна прибутковість засобів, вкладених в активи, що ростуть в ціні, на сьогоднішній день набагато вища за прибутковість банківських депозитів.

За громадською думкою, активними учасниками торгівлі через інтернет в Росії є вже більше 100 тисяч людей, і їх кількість росте з кожним днем. Зростання доходів населення є своєрідним каталізатором цього процесу.

Для того, щоб бути в курсі поточних котирувань, необхідно мати оперативний доступ до потрібної інформації. Для цього існують торгові термінали - спеціальні програми, які встановлюються на комп'ютер і дозволяють швидко отримувати всі необхідні відомості і здійснювати операції, оперативно реагуючи на зміни курсів валют або акцій. Саме за допомогою таких програм можна отримати в реальному часі новини з світових ринків і котирування з різних бірж. Однією з популярних програм для початківців є торговий термінал iTrader, який користується популярністю завдяки своїй простоті і надійності.

Згідно з даними маркетингових досліджень фінансових ринків, що проводяться учасниками, багатьом учасникам ринку для повноцінної торгівлі не вистачає мобільності. Стаціонарний комп'ютер не завжди під рукою, а ноутбук постійно вимагає заряджання. В той же час для оперативної реакції на зміни курсів валют або акцій потрібний постійний контроль за ситуацією на фінансових ринках. Для цього достатньо GPRS або Wi-Fi з'єднання і встановленої мобільної версії програми "iTrader", яка працює навіть на низькошвидкісних з'єднаннях.

Для тих, хто вже оцінив можливості додаткового заробітку за допомогою Інтернет-трейдінгу, мобільний трейдінг стане хорошою підмогою. Ну а тим, хто шукає фінансової незалежності, але ще не визначився із способом заробітку, слід звернути увагу на можливості фінансових ринків, як потенційного об'єкту для інвестицій.


2 Відгуків на “Мобільний шлях до багатства”


  1. 1 piter

    Дійсно корисна річ. Шкода що у теперішній ситуації яка склалася практично неможливе використання таких технологій, можливо через років 2-3.

  2. 2 desenntir

    Интересная статья спасибо.

Залишити відгук