Множинні виходи

Коли ми створюємо торгову систему, зазвичай вхід займає лише декілька строчок програмного коду, але стратегія виходу і її код часто бувають дуже складними. Ми можемо мати систему з одним дуже простим входом і з дюжиною, якщо не більше, стратегій виходу. Причина витрат стількох зусиль і уваги на отримання найбільш правильного виходу поміщена в тому, що багаторічний досвід біржової торгівлі показав, наскільки важко створити дійсно точний і правильний вихід.

Створити сигнал входу просто. Перш ніж увійти до будь-якої операції, ми точно знаємо, що повинне відбутися для отримання сигналу, і якщо умови на ринку співпали з правилами нашої системи, ми отримаємо вірний вхідний сигнал. Входи прості, тому що ми в змозі встановити для них наперед всі умови і ринок повинен прийти у відповідність з цими умовами, інакше операція просто не буде поміщена. Коли ж ми знаходимося на ринку з відкритою позицією, кількість вірогідних сценаріїв того, що може трапитися з нашою позицією нескінченно. Було б надзвичайне наївно сподіватися на ефективну віддачу у всіх торгових ситуаціях тільки з однією або двома простими стратегіями виходу.
Проте, до цих пір публіці пропонується немало популярних торгових систем, в яких простій «розворот» правил входу є сигналом до виходу.

.

Ми віримо, що хороші виходи вимагають величезної роботи над їх змістом, і що прості одиночні виходи далеко не так ефективні, як серія виходів, що добре спланерували, в яких передбачена безліч можливих варіантів розвитку ситуації. Наші стратегії виходу вирішують серію конкретних завдань. Ми хочемо захистити наш капітал проти будь-яких катастрофічних втрат, означає нам потрібний стоп-виход на основі ММ (Money Management Stop), який обмежує розмір наших втрат, але не спрацьовує дуже рано, якщо ринок «малює пилу». Після того, як позиція почала приносити прибуток ми хочемо пересунути стоп-виход ближче, так щоб ризик для нашого капіталу зменшився або зовсім зник.
Як тільки стає можливим, ми встановлюємо «Breakeven Stop» (беззбитковий стоп-виход), щоб наша прибуткова операція вже не змогла перетворитися на збиткову.

.

В більшості наших систем, основна мета - максимізувати розмір нашого прибутку в кожній операції, а не в тому, щоб узяти будь-який маленький прибуток, як тільки ми побачили її. Захист частини невеликого прибутку, що з'явився, по відкритій позиції повинен залишати нам можливість отримання більшого прибутку. Якби ціни зрушувалися в нашу користь щодня, вихід можна було б значно спростити. Проте, такий рух цін неможливий на реальному ринку. День за днем ми маємо якісь коливання цін в ту або іншу сторону.


0 Відгуків на “Множинні виходи”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук