Міні-форекс

Міні-форекс, по-англійськи mini forex від стандартного форекса відрізняється розмірами депозиту. На міні-форексе торгівля починається з депозиту в сто доларів. Здійснювані операції мають розмір менш лота.

До 2003 року на міні-форекс з кожної операції стягувалися комісійні три долари незалежно від суми операції. Зараз ця умова зникла, і комісія не стягується. Принципової відмінності в умовах торгівлі міні-форекса від форекс немає. Тому він може бути цікавий якості тренувального майданчика для приватних інвесторів з тим, щоб згодом вони змогли вийти в «великій» форекс.

Звичайно, маючи в своєму розпорядженні суму в сто доларів проблематично заробити солідний прибуток. Чим більше у Вас запас засобів, тим більше шансів для виправлення помилок. Великі депозити знижують ризики і забезпечують вищу прибутковість.

Крупні брокерські компанії, що мають більше тисячі клієнтів як на форекс, так і на міні-форекс виходить з сукупною клієнтською позицією на міжбанківський ринок. Брокери зацікавлені в успішній торгівлі своїх клієнтів, ніж більше операцій тим більше прибуток компанії. Кожна операція клієнта приносить брокерові один - два піпса прибули.


0 Відгуків на “Міні-форекс”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук