MetaTrader – радники-індикатори

Останнім часом в Росії, як і в решті світу, відбувається активний розвиток інтернет-трейдінгу. Залучення капіталу приватних осіб на ринок позитивно впливає на стан економіки, а світова глобальна мережа дає можливість будь-якій сучасній людині активно і з вигодою для себе брати участь в системі світової торгівлі.

Для успішного вкладення капіталу необхідно мати під рукою адекватні інструменти отримання інформації і проведення торгових операцій через брокерську компанію. Саме тому MoneyRain Corporation рекомендує своїм клієнтам скористатися програмним забезпеченням MetaTrader (метатрейдер) .


MetaTrader 4 - новітня версія інформаційно-торгової платформи, розробленої з метою оптимізації і підвищення ефективності роботи біржових гравців. MetaTrader дозволяє отримувати в онлайновому режимі необхідну технічну інформацію за станом котирувань на основних біржових майданчиках світу, відстежувати стан свого рахунку.

Отримані на підставі математичних розрахунків індикатори MetaTrader дають можливість прогнозувати розвиток ситуації на ринках. Індикатори MetaTrader - могутній засіб тактичного і стратегічного планування інвестиційної діяльності. MetaTrader-радники допоможуть здійснювати планомірні, обдумані дії з врахуванням всіх ризиків - навіть в довгостроковій перспективі.

MoneyRain Corporation пропонує своїм клієнтам широкий спектр брокерських послуг, і лише MetaTrader дозволяє повною мірою використовувати переваги компанії. Це 500 фінансових інструментів, і операції з більш, ніж 100 валютними парами, і унікальна можливість вести одночасну діяльність відразу на декількох ринках - Forex, CFD, металів і Ф'ючерсів. .

Існує версія платформи MetaTrader для стільникових телефонів і КПК - MetaTrader Mobile . Немає необхідності постійно знаходитися за комп'ютером, бути прив'язаним до одного місця - ви можете керувати станом справ, знаходячись в будь-якій точці земної кулі.

 


0 Відгуків на “MetaTrader – радники-індикатори”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук