Майкл Стайнхард


Майкл Стайнхард
"Хороший трейдер - це перш за все людина, що уміє приборкати бажання слідувати своїм теоріям до кінця, і що володіє достатньою гнучкістю розуму, щоб зрозуміти, де і коли він може зробити помилку."
Майкл Стайнхард закінчив Wharton в 19 років. У 26 років заснував фонд Steinhardt Partners. Також як і Джордж Сорос, Майкл Стайнхард заробив гроші на управлінні хеджевим фондом. Згодом він відзначав, що ризик вкладення до таких фондів варіюється від 200% прибули до 200% збитків. Проте, успішне управління хеджевимі фондами дозволило Стайнхарду збільшити свій стан більш ніж $500 млн.
Cтайнхард ніколи не користувався стоп-лоссамі і ніколи не користувався графіками. За надання йому інформації раніше, ніж іншим інвесторам, свого часу він щорічно виплачував Wall Street $35 млн. комісійних.
Майкл Стайнхард прославився завдяки декільком достатньо ризикованим операціям.
Так, в 1981, коли процентні ставки на ринку складали 14%, він увійшов до довгої позиції на $250 млн. по п'ятирічних казначейських облігаціях (при тому, що власний капітал фонду складав всього $50 млн.), в якийсь момент втрачав на цій операції $10 млн., витримав позицію, і у результаті заробив $40 млн. Обшая річна прибутковість операції склала 97%.
У 1983 Стайнхард увійшов до довгої позиції на 800,000 акцій IBM по $ 117, закрив її по $132, розвернувся і увійшов до короткої на 250,000 акцій по $ 120 без покриття. У 1985 Стайнхард купив акції маловідомої італійської компанії Montedison за $0.50 і продав їх протягом року за $3.00. Свого часу ця операція принесла фонду велику частину річного прибутку.
$1, інвестований в Steinhardt Partners в 1967 році, стоїть зараз $550
Біографія

Майкл Стайнхард (Michael H. Steinhardt) визнаний одним з кращих інвесторів свого часу. У 1995 році, на момент оголошення про його відхід у відставку, середньорічна прибутковість його фондів була близько 24 відсотків. Подивитеся на це з іншого боку: один долар, вкладений на початковому етапі до його фонду, в 1995 році коштував 462 долари проти 17 доларів такої ж інвестиції в індекс Standard & Poor's 500. Стайнхард виріс в Брукліне, де його батько був ювеліром, і вперше зацікавився акціями, коли йому подарували декілька штук на бар міцва. Незабаром він став заходити в місцеве відділення "Меррілл Лінч" перевірити свої вкладення і використовувати дохід на покупку ще більшої кількості акцій.
Після закінчення школи, у віці 16 років, Стайнхард пішов вчитися в школу Уортона в Університеті штату Пенсільванія, де за три роки закінчив свою базову університетську програму. Звідси він відправився в своє улюблене місце: на Уолл-стріт.

.


0 Відгуків на “Майкл Стайнхард”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук