Історії успіху Ларрі Вільямс


Ларрі Вільямс (Larry Williams)

З свого досвіду я знаю, в серці успішного спекулянта можна знайти три стимулятори: сильне бажання зробити багато грошей, прагнення проявити себе і внутрішню незадоволеність існуючим положенням речей.

Larry Williams (Скрині Вільямс) не потребує уявлення. Адже він, можливо, найавторитетніший «гуру» на ринку ф'ючерсів. За його плечима більше 30 років торгівлі на ринку.

найвідомішим його досягненням стала перемога в чемпіонаті по ф'ючерсних торгах на кубок Robbins (Robbins World Cup of Championship of Futures Trading). Тоді йому вдалося за рік запрацювати $1'147'000, при первинному капіталі в $10'000. Крім того, він був членом Правління National Futures Association. Про нього писали найбільші видання, такі як Barrons, The Wall Street Journal, Forbes, Money, Fortune і багато інших.

Перша книга за майже десятиліття, написана Скрині, називалася «Довгострокові секрети короткострокової торгівлі». Разом з глибоким аналізом найбільш ефективних стратегій короткострокової торгівлі і докладним описом кращої теорії і практики управління капіталом в книзі описані кращі технічні індикатори автора і оригінальні методи технічного аналізу. Він розкриває основи надійної і вигідної короткострокової торгівлі, а також переваги і недоліки цього такого плідного, але все таки потенційно небезпечного підприємства.

Щоб стати успішним трейдером, використовуючи методику Скрині, необхідно не тільки регулярно отримувати технічну інформацію по ринках, але і враховувати психологічний настрій учасників, їх мети і завдання. У 1987 році Ларі Вільямс побив всі рекорди Кубка Robbins. У 2000 році Ларі Вільямс став почесним членом Міжнародної Академії Біржової Торгівлі.

Джерело: dengiyar.ru


2 Відгуків на “Історії успіху Ларрі Вільямс”


  1. 1 андрій

    Було би добре узнати,які ще є книги(статті)Вільямса крім «Довгострокові секрети короткострокової торгівлі».І деїх можна скачати.
    З повагою.

  2. 2 Tomas

    Rozumni lyudi roblyat growi.Tak treba v4itis a ne siditi i dumati yak ya zavjdi-”YAKOS TO BUDE”.treba bratis za golovu i meni toje/

Залишити відгук