Інтернет трейдінг

Багато хто чув об інтернет трейдінге. Ті, хто ніколи не зустрічалися з ним, думають, що це продаж або покупка чого-небудь через інтернет. Але для мене, це поняття прямо указує на валютний ринок, або ринок цінних паперів. Ми з Вами знаємо, що інтернет трейдінг, це коли люди здійснюють операції по купівлі продажу валют або цінних паперів через інтернет.

Давайте визначимося з плюсами і мінусами інтернет трейдінга.

Плюси:

 • Інтернет трейдінгом можна займатися з будь-якої точки миру.
 • Інтернет трейдінг можна вважати бізнесом, де Ви граєте роль власника цього бізнесу.
 • Інтернет трейдінг забезпечує гідний заробіток, і сума залежить тільки від Вашого бажання і здібностей.
 • Людину, що займається інтернет трейдінгом, поважають ті, що оточують і навіть заздрять (хоча заздрість - поганий порадник).
 • Людина, інтернет трейдінгом, що займається, звільнена від тиску начальства, йому не потрібно керувати підлеглими, він сам собі господар.
 • Людина, інтернет трейдінгом, що займається, набуває гостроти розуму.

Мінуси:

 • Інтернет трейдінг віднімає достатня к-ть часу, але цей час високо оплачується (це залежить від Вашої стратегії, можливо приділяти по 30 хвилин в день інтернет трейдінгу і заробляти багато грошей).
 • Інтернет трейдінг вимагає постійної присутності за комп'ютером (хоча це залежить від стратегії, яку Ви використовуєте на біржі).
 • Інтернет трейдінг постійно перевіряє людину на міцність, психологічну міцність. Потрібно бути сильною людиною, щоб витримувати програші, без яких робота трейдера не обходиться.
 • Виходячи з цього, ми бачимо що не кожен здатний займатися інтернет трейдінгом. Багато людей не можуть себе психологічно контролювати, і щонайменша невдача впливає дуже сильно на психіку. Але якщо Ви можете себе подолати, то з часом Ви станете набагато легше сприймати програші.

Не дивлячись на психологічний тиск, інтернет трейдінг дає безліч переваг. Трейдер отримує фінансову свободу (враховуючи що йому не потрібно жити від зарплати до зарплати, і суми в десятки разів більше, ніж на звичайній роботі), безліч навиків, які дуже допомагають в житті при ухваленні рішень (при кожній ставці трейдер приймає відповідальне рішення, що впливає на його депозит), свободу пересування (можливість поїхати в будь-яку точку миру і торгувати звідти за допомогою ноутбука або навіть кишенькового комп'ютера), відчуття упевненості від усвідомлення того, що він забезпечив себе, свою сім'ю всім необхідним для гідного життя.


0 Відгуків на “Інтернет трейдінг”


 1. Немає коментарів

Залишити відгук