Індикатори промислового сектора

Industrial Sector Indicators

Індекс національної асоціації менеджерів по оптових закупівлях (National Association Of Purchasing Managers - NAPM)

Включає такі дані, як: замовлення, продукція, зайнятість, матеріально-виробничі запаси, час постачання, ціни експорту і імпорту. Загальний індекс обчислюється зважуванням п'яти індексів: замовлення -30%, продукція - 25%, зайнятість - 20%, постачання - 15%, матеріально-виробничі запаси -10%.

Індекси обчислюються для кожної з цих категорій із значенням понад 50%, відображаючи збільшення щодо попереднього місяця, і нижче 50%, відображаючи зниження в порівнянні з показниками попереднього місяця. Загальний індекс визначається на основі опиту 4000 компаній. Оскільки він публікується в перший робочий день місяця, то його значення може передбачати повідомлення про об'єм промислового виробництва, публіковане в середині місяця (урядові дослідження включають дані понад 60 000 компаній).

Значення індексу більше 50% говорить про підйом виробництва, менше 50% - про спад. Зростання NAPM підвищує курс валюти.

Індекс NAPM є однією з перших вичерпних економічних характеристик місяця. В період інфляційних неспокоїв ціни на постачання з боку постачальників часто визначають ринкову реакцію на економічні процеси. Багато економістів не включають індекс при складанні прогнозів, але ринок акцій зазвичай реагує на його появу. Індекс NAPM можна розглядати як індекс ділової активності.

Джерело: internetforex.ru


0 Відгуків на “Індикатори промислового сектора”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук