Головний секрет короткострокової торгівлі

«Секрет» в тому, що чим менше тривалість вашої торгової операції, тим менше грошей ви зробите.

Сумно, але це саме так. Подумайте про будь-яку інвестицію, в якій ви коли-небудь брали участь. Чи вдавалося вам провернути всі справи за один день? І якщо ви настільки удачливі, скільки разів вам вдавалося повторити це? Небагато. Це тому, що універсальне правило життя, тобто зростання, те ж саме, що і універсальне правило спекуляції:

Для зростання прибутків потрібний час.

Успішні трейдери знають, що за хвилину ринок може просунутися лише на якусь відстань, за 5 хвилин він може піти трохи далі, за 60 хвилин - ще далі і, чорт зна, наскільки далі - за день або за тиждень. Трейдери-невдахи хочуть торгувати в дуже коротких тимчасових проміжках, автоматично обмежуючи потенціал свого прибутку.

За визначенням, вони умисне обмежують свої прибутки і дотримуються сценарію необмежених збитків. Недивно, що так багато хто добився таких поганих результатів в короткостроковій торгівлі. Вони замкнули себе в безвиїгришной ситуації, слідуючи помилці, часто поширюваній брокерами або продавцями торгових систем: можна зробити гори грошей, ловивши ринкові максимуми і мінімуми протягом Дня. Ця думка підтримується, здавалося б, раціональним утвержденієм- торгуючи в межах тільки одного дня і ніколи не залишаючи відкриті позиції на ніч, ви не піддаєтеся дії новин або великих змінний, обмежуючи тим самим свої ризик.
Це абсолютно неправильно, причому відразу з двох причин.

.

По-перше ваш ризик знаходиться під вашим контролем. Єдиний ваш контроль в цьому бізнесі - це встановлення стоп-ордера (stop-loss point) - рівня, на якому ми закриваємо позицію. Так, на наступний ранок ринок може відкритися з гепом далі за ваше стопа (проскочити за ваш стоп), хоча це окремий випадок, але навіть тоді ми можемо обмежити втрати, маючи стопи і гаряче бажання вийти з програшних операцій. Невдахи тримаються за збитки, переможці - ніколи.

Як тільки ви встановлюєте позицію із стопами, ви можете втратити тільки наперед певну кількість грошей. Незалежно від того, коли або як ви відкрили позицію, ваш стоп обмежує ваш ризик. Ваш ризик однаковий, чи купуєте ви в точці абсолютного максимуму нового ринку або в точці його абсолютного мінімуму.

Відмова від несення позицій в овернайт обмежує кількість часу, протягом якого повинно рости ваше капіталовкладення. Іноді ринок відкривається і проти вас, але якщо ми знаходимося на правильному шляху, в більшості випадків ринок відкриється в нашу користь.


0 Відгуків на “Головний секрет короткострокової торгівлі”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук