Фундаментальний аналіз

Фундаментальним аналізом називають проведення досліджень ситуації тій, що склалася на ринку з фінансово-кредитного, економічного і політичного боків. Величезне значення для цього аналізу мають зведення, про облікові ставки в центральних банках, економічний курс уряду, передбачувані зміни в політиці, що проводиться державою, різні припущення і плани.

Основоположними умовами, що впливають на курси валют, є дані економічного зростання країни, ступінь інфляції і інфляційні прогнози, рівень впливу на економіку зовнішніх джерел сировини, рух грошового потоку, величина процентної ставки, платоспроможність держави і значущість його валюти на міжнародному ринку, спекулятивні дії, що відбуваються на валютному ринку, стан ринку цінних паперів.

Фундаментальна оцінка це достатньо складне заняття. Річ у тому, що однакові умови при різних обставинах по-різному впливають на ринок, значущість їх при цьому може кардинально зміниться.
Грамотний і вдалий фундаментальний аналіз в значній мірі визначений Вашими пізнаннями в правилах економічних ринків, правильною оцінкою на співвідношення різних обставин, включаючи зовні абсолютно не зв'язаних.


0 Відгуків на “Фундаментальний аналіз”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук