Фундаментальний аналіз ринку

Зі всієї безлічі способів роботи з ринками цінних паперів і валют виділяють три основних: інтуїтивний підхід, технічний аналіз и фундаментальний аналіз ринку .

Спершу розглянемо перший спосіб - фундаментальний аналіз.

Цей способь допомагає визначити рух цін на макроекономічному рівні, і визначити рух тренда в перспективе (тренд - напрям руху ціни), та варто відзначити, що для визначення точного моменту входу на ринок, його може не вистачити, і тоді используется технічний аналіз ринку .

(Технічний аналіз грунтується на тому, що ринкові ціни фактично отрадают бажання, і відповідно, дії всіх учасників ринку. В результаті оперуючи цінами і об'ємом торгів, можна визначати точні моменти входу на ринок.)

Інтуїтивний підхід до аналізу характерний для трейдерів, що починають, і не представляє професійного інтересу, оскільки не несе гарантованих результатів, при його використанні.

Школа фундаментального аналізу ринку з'явилася з розширенням пркладной економіки і за основу узяла принципи макроекономічного життя суспільства і її впливу на динаміку цін.

Наприклад, знання погоди в Середній Азії на поточний рік можуть допомогти розрахувати цього року об'єми виробництва рису і, відповідно зміна цін на рисові продукти в цей період.

Основна і найважливіша цель фундаментальних досліджень - створювати і визначати виникнення нових тенденцій руху ринків. Звідси ми можемо визначити призначення фундаментального аналізу і досліджень - це прогноз глобальних чинників і їх вплив на зміну цін на цінні папери або валюту.

Якщо Ви відносите себе до стратегічних інвесторів, будьте уважні, щоб не допустити основну помилку - не упуськацте із виду короткострокові дані, отримані шляхом технічних досліджень, і не грунтуйтеся виключно на результатах фундаментальних.


0 Відгуків на “Фундаментальний аналіз ринку”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук