Фундаментальні чинники що впливають на долар США

Центральний банк США регулює три механізми валютної політики: операції на відкритому ринку (open market operations), облікову ставку (the discount rate) і резервні вимоги (reserve requirements). Рада керівників Федеральної резервної системи відповідальна за облікову ставку і резервні вимоги. Федеральний Комітет відкритого ринку відповідає за операції на відкритому ринку. Використовуючи ці три інструменти, ФРС впливає на об'єм засобів, які депозитарні установи тримають у Федеральному резервному банку і, таким чином, міняється процентна ставка за короткостроковими кредитами (the federal funds rate).

Federal Reserve Bank (Fed) (Федеральна резервна система): Центральний банк США регулює три механізми валютної політики: операції на відкритому ринку (open market operations) , облікову ставку (the discount rate) і резервні вимоги (reserve requirements) . Рада керівників Федеральної резервної системи відповідальна за облікову ставку і резервні вимоги. Федеральний Комітет відкритого ринку відповідає за операції на відкритому ринку.
Використовуючи ці три інструменти, ФРС впливає на об'єм засобів, які депозитарні установи тримають у Федеральному резервному банку і, таким чином, міняється процентна ставка за короткостроковими кредитами (the federal funds rate).

.

Federal Open Market Committee (FOMC) Федеральний Комітет відкритого ринку: FOMC відповідальний за ухвалення рішень по валютній політиці, включаючи зміни процентної ставки, що робиться 8 раз на рік. На цих засіданнях комітет розглядає економічний і фінансовий стан, визначає валютну політику і оцінює довгострокові цілі цінової стабільності і економічного зростання. Комітет з 12 учасників складається з 7 членів Ради керівників; президента Федерального резервного банку Нью-Йорка; тоді як решта чотирьох місця займає на однорічний термін по черзі кожний з президентів 11 інших Резервних банків.
На одне місце претендують президенти банків Бостона, Філадельфії і Річмонда; на інше - Клівленда і Чікаго; на третє - атланти, Сент. Луіса і Далласа; останнє дістається президентові банку Міннеаполіса, Канзас Ситі або Сан-Франциско. Не голосуючі президенти резервних банків відвідують засідання комітету, беруть участь в обговоренні і вносять свій внесок до розробки політики комітету. На засіданні, яке проходило 1 листопада, комітет вирішив підняти процентну ставку за короткостроковими кредитами на 25 пунктів до 4%. У перебігу року FOMC піднімав ставки на чверть відсотка на кожному засіданні. Останнє засідання цього року відбудеться 13 грудня.
У 2006 році плануються засідання: 31 січня, 28 березня, 10 травня, 28-30 червня, 8 серпня, 20 вересня, 24 жовтня, 12 грудня.

.

Члени Ради з правом голосу в 2005 році:

- Alan Greenspan, член ради керівників ФРС, голова;
- Timothy F. Geithner, Нью-Йорк, заступник голови;


0 Відгуків на “Фундаментальні чинники що впливають на долар США”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук