Форвардні курси відповідних валютют Індекс Доу-Джон

Існує 4 індекси Доу-джонса:

Промисловий індекс Доу-джонса (The Dow Jones Industrial Average - DJIA) - простій середній показник руху курсів акцій 30 найбільших промислових корпорацій. Промисловий індекс Доу-джонса є найстарішим і найпоширенішим серед всіх показників фондового ринку. Його склад не є незмінним: компоненти його можуть змінюватися залежно від позицій найбільших промислових корпорацій в економіці США і на ринку, проте в сучасних умовах такі випадки досить рідкісні. В принципі на його складові доводиться від 15 до 20% ринкової вартості акцій, що котируються на Нью- йоркській фондовій біржі.
Цей індекс нараховується шляхом складання цін включених в нього акцій і ділення отриманої суми на певний деномінатор (який коректується на величину дроблення акцій і дивідендів у формі акцій, складових понад 10% ринкової вартості випусків, а також на заміщення компонентів і злиття і поглинання). Індекс Доу- Джонса котирується в пунктах. З недавнього часу на нього з'явилися ф'ючерсні контракти в Чікаго.

.

Транспортний індекс Доу-джонса (The Dow Jones Transportation Average - DJTA) - середній показник, що характеризує рух цін на акції 20 транспортних корпорацій (авіакомпаній, залізничних і автодорожніх компаній).

Комунальний індекс Доу-джонса (The Dow Jones Utility Average - DJUA) - середній показник руху курсів акцій 15 компаній, що займаються газу, - і електропостачанням.

Складений індекс Доу-джонса (The Dow Jones Composite Average - DJCA) - показник, що складається на базі промислового, транспортного і комунального індексів Доу-джонса.

Джерело: internetforex.ru


0 Відгуків на “Форвардні курси відповідних валютют Індекс Доу-Джон”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук