Форекс

Ринок форекс останнім часом стає все відомо. І якщо Ви читаєте цю статтю, означає він і Вас заінтригував своєю прибутковістю. Ви, ймовірно, прийшли дізнатися, як можна на нім запрацювати.

Не писатиму, коли він утворився, скільки існує, його оборот, нам це не так важливо. Важливіше нам навчитися заробляти на ринку форекс.

Для початку потрібного потрапити на ринок форекс. Це робиться дуже просто. У нашій країні безліч компаній, що надають доступ для торгівлі на ринку форекс. Умови і надійність цих компаній різна. Багато мене питають: як вибрати компанію, в якій відкрити рахунок?

Я тільки можу відповісти, як я це роблю. Я заходжу на сайт в розділ “про компанію” і читаю. Я вибираю компанії, які існують не перший рік, це гарантія того, що компанія не одноднівка і не зникне з моїм грошем. Далі, я дивлюся, чи надана ліцензія, багато серйозних компаній, які надають доступ на ринок форекс, викладають на сайт якомога більше інформації про себе. Після цього, я дивлюся умови доступу на ринок форекс. Якщо компанія надає вже сильно вигідні умови, то можна почати сумніватися в ній. Якщо компанія бере велику комісію, нічні, спред і т.п., то я навряд чи з нею працюватиму.
Далі, я йду в розділ “новини”, читаю темпи її розвитку і положення на даний момент. Після цього я вивчаю програмне забезпечення, адже за допомогою його мені потрібно буде працювати щодня на ринку форекс. Так само я відвідую форум компанії, читаю відгуки людей про компанію. Якщо мене все влаштовує, я входжу в розділ “відкриття рахунку”, читаю договір, і якщо я чуствую, що все мене влаштовує, я відкриваю рахунок і починаю торгувати на ринку форекс.

.

З часом, як Ви станете заробляти на ринку форекс, обов'язково відкрийте ще 2-3 рахунки і грайте на них по черзі. Це буде гарантією того, що якщо компанія закриється, то Ви не залишитеся в дурниках, оскільки Ви вже встигнете повернути всі вкладені гроші і забрати у компанії ще. Це робиться так: допустимо, Ви вклали 3000 рублів на ринок форекс, виграли 3100 зверху, зняли їх на свій рахунок в банці. Тепер, Ви вже отже в плюсі, навіть якщо компанія закриється, Ви повернули свої гроші і небагато узяли у неї.

Коли Ви вибрали компанію, вийшли на ринок форекс, саму справу почати заробляти. Я пропущу момент навчання, про нього я говорив в інших статтях.

Ринок форекс відрізняється від ринку акцій, облігацій, ф'ючерсів. Його основні відмінності - це технології роботи і доступність. На ринок форекс легко потрапити. На ринок акцій потрапити складніше.

На ринку форекс можна заробляти двома шляхами:

  1. Робити ставки на події. Тобто, валюта EURUSD в 10:00 буде вища, ніж в 11:00. Є компанії, які займаються цим.

0 Відгуків на “Форекс”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук