Форекс Психологія Гри

Граючи сам, спілкуючись з іншими гравцями на форекс , приходжу до наступного висновку.

Можна вивчити і застосовувати различные індикатори , свічки і т.д.

Прочитати і перепробувати неймовірну кількість різних стратегій. І постійно програвати в довгостроковій грі, якщо не встановити для себе які - те певні правила. Яким потрібно беззастережно слідувати. Я не говорю, що ці правила незмінні. Догма. Ні, вони можуть мінятися залежно від ситуацій, але знову ж таки після важкого досвіду і довгих роздумів.
Основні причини не у виборі індикаторів або стратегій гри на форекс (у мене самого їх декілька штук і начебто всі вдалі). Причини програшів і зливання депозиту в психології гравця.

Пригадаєте самі, скільки разів маючи непоганий виграш, ми тягнемо, не закриваючи позицію. Поки ринок не розвернеться, і нам замість вдалого виграшу, дістаються лише крихти. Або навпаки, поспішаємо завершити вдалу операцію, потім з тугою дивимося на ринок, що йде далі. Входити з новою операцією зазвичай марно. Але це ще півбіди. Як мовиться, не програв, вже виграв.

Набагато гірше виглядає ситуація, когда ринок йде своїм шляхом, абсолютно протилежним нашому розумінню і нашим ставкам. Напевно кожному гравцеві знайома така ситуація. Адже начебто винен рости, не може, не рости. І ми терпляче чекаємо, що він зараз розвернеться. По всіх наших обчисленнях. Але ринку наплювати на всі наші індикатори і стратегії. Він падає.
Судорожно зрушуються стопи і т.д. Гравець нагадує загіпнотизованого змією кролика. В результаті програш одного дня може досягати прибули за місяць або слива депозиту. Це не демо, це гра на реальні гроші. Окрім розчарування і висловів, типу «на форексе виграти не можливо і т.д.». Звичайно ж, це не так. Форекс гра. І вигравати постійно неможливо.
Потрібно просто бути готовим до втрат, сприймаючи їх як частина гри. Вони необхідні, щоб не відчути безкарність. Розхлябаність і попустітельво своїм вистражданим правилам гри. І виграші прийдуть. Обов'язково прийдуть. Просто не можуть не прийти.

При правильному плануванні, стійкій психології і дотриманні правив зведених в ранг закону. Звичайно у кожного вони свої.

Напишу свої (можливо деякі з них Вам здадуться спірними, щось можливо не вистачає, але мені вони допомагають):

1. Найважливіший елемент успішної торгівлі - це Ви.

2. Плануйте вашу торгівлю. Торгуйте по своєму плану.

3. Записуйте ваші результати.

4. Використовуйте тільки ті системи і методи, які Ви розумієте.

5. Зберігайте позитивний настрій незалежно від ваших втрат.

6. Ізолюйте себе від думок інших.

7. Будьте завжди спокійні, наполегливі і послідовні, дійте раціонально.

8. Обмежуйте Ваші втрати - використовуйте стопи!

9. Ніколи не відміняйте стоп після того, як ви його поставили.


0 Відгуків на “Форекс Психологія Гри”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук