Форекс Підводні Камені Торгівлі На Реальному Рахунку

Дуже часто я чую від новачків ринку Форекс питання: « А в чому різниця, між торгівлею на демо-рахунком і реальним, і чи є вона взагалі?» Так, різниця є і вона істотна.
Існує безліч різних підводних каменів, з якими стикається трейдер, що відкриває реальний рахунок вперше, про яких він раніше і не здогадувався. На жаль, багато брокерів умовчують про можливі неприємності, чекаючі трейдера при торгівлі на реалі.
У зв'язку з цим я вирішив написати цю статтю, яка, я сподіваюся, допоможе багатьом новачкам не припускатися зайвих помилок і заощадити не одну тисячу доларів. Тому, якщо Ви новачок і припускаєте в найближчому майбутньому відкривати реальний рахунок, не полінуєтеся дочитати цю статтю до кінця. Я упевнений, вона розплющить Вам очі на багато речей, про які не хочуть розповсюджуватися різні брокери і ДЦ.

Всі нюанси в торгівлі, які відрізняють демо від реала, я розділяю на три основні групи:

- технічні

- психологічні

- спеціальні (тема : яку не люблять обговорювати на форумах разних ДЦ)

Тепер давайте зупинимося докладніше на кожній з цих груп. І почнемо ми з технічних моментів. Основною відмінністю тут є те, що на віртуальному рахунку всі операції виконуються автоматично комп'ютером. На реальному ж рахунку за кожною операцією коштує людина (ділер), яка її виконує.
Т.е на демо ви натискаєте, наприклад, купити і все, частка секунди і операція виконана, причому не важливо, що на даний момент відбувається на ринку - чи йде різкий рух, або флет. На реальному ж рахунку ви віддаєте ордер на виконання операції не комп'ютеру, а людині, і природно тут не все так швидко.
Проходить якийсь час поки людина обробить інформацію, що поступила від Вас і ухвалить відповідне рішення. Іноді на це йде близько 1 хвилини. І якщо трейдер звик торгувати на демо (наприклад під час виходу важливих новин, коли йде сильне коливання цін), то на реалі у нього так не вийти він просто не встигатиме відкривати операції за потрібною йому ціною.
Поки ділер обробляє інформацію, ціна постійно мінятиметься. Причому тут йдеться не тільки про відкриття операції, але і про її закриття. Т.е, наприклад трейдер виставив перед виходом новин відкладений ордер, вийшли новини, спрацював ордер трейдера і ціна різко пішла у бік операції. І ось буквально 2 мін, а по відкритій позиції вже плюс 70 пунктів прибули.
На демо таке бувало не раз, швиденько закриваєш операцію з плюсом, поки ціна не розвернулася і радієш прибутку. На реалі ж починаються проблеми: найпоширеніша це збільшення часу обробки операції, або взагалі обрив зв'язку з ділером. У результаті Ви хвилин 5-15 не можете достукатися до ділера, ціна розгортається і йде в інший бік. І замість доходу ви маєте збиток.


0 Відгуків на “Форекс Підводні Камені Торгівлі На Реальному Рахунку”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук