Форекс Підводні камені торгівлі на реальному рахунку

Всі нюанси в торгівлі, які відрізняють демо від реала, я розділяю на три основні групи:

- технічні

- психологічні

- спеціальні (тема : яку не люблять обговорювати на форумах разних ДЦ)

Тепер давайте зупинимося докладніше на кожній з цих груп. І почнемо ми з технічних моментів. Основною відмінністю тут є те, що на віртуальному рахунку всі операції виконуються автоматично комп'ютером. На реальному ж рахунку за кожною операцією коштує людина (ділер), яка її виконує.
Т.е на демо ви натискаєте, наприклад, купити і все, частка секунди і операція виконана, причому не важливо, що на даний момент відбувається на ринку - чи йде різкий рух, або флет. На реальному ж рахунку ви віддаєте ордер на виконання операції не комп'ютеру, а людині, і природно тут не все так швидко.
Проходить якийсь час поки людина обробить інформацію, що поступила від Вас і ухвалить відповідне рішення. Іноді на це йде близько 1 хвилини. І якщо трейдер звик торгувати на демо (наприклад під час виходу важливих новин, коли йде сильне коливання цін), то на реалі у нього так не вийти він просто не встигатиме відкривати операції за потрібною йому ціною.
Поки ділер обробляє інформацію, ціна постійно мінятиметься. Причому тут йдеться не тільки про відкриття операції, але і про її закриття. Т.е, наприклад трейдер виставив перед виходом новин відкладений ордер, вийшли новини, спрацював ордер трейдера і ціна різко пішла у бік операції. І ось буквально 2 мін, а по відкритій позиції вже плюс 70 пунктів прибули.
На демо таке бувало не раз, швиденько закриваєш операцію з плюсом, поки ціна не розвернулася і радієш прибутку. На реалі ж починаються проблеми: найпоширеніша це збільшення часу обробки операції, або взагалі обрив зв'язку з ділером. У результаті Ви хвилин 5-15 не можете достукатися до ділера, ціна розгортається і йде в інший бік. І замість доходу ви маєте збиток.
Це найпоширеніший випадок. І з цим нічого не поробиш. Дійсно, під час виходу новин багато трейдерів - новачки починають різко збільшувати свою активність і ділер просто фізично не встигає всього виконати (тут я не говорю про спеціальні махінації ділера, про це мова піде нижчим).
Тому раджу Вам не витрачати час на розробку торгових стратегій, орієнтованих на узяття прибули під час різких коливань на ринку, або на піпсовку, розраховану на узяття 3-10 пунктів з операції. Тому що це добре працюватиме на демо, але не реальному рахунку.

Наступною важливою відмінністю демо від реала є психологічний чинник. Практично 100 % трейдерів з цим стикаються. Тобто ви, торгуючи на демо, можете запросто зробити з 1 000 доларів за один місяць 3 000. Виходите на реал, а у Вас нічого не виходить. Загальний баланс або коливається біля нуля, або взагалі йде в мінус.


0 Відгуків на “Форекс Підводні камені торгівлі на реальному рахунку”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук