Форекс – лохотрон або реальний заробіток

Невелике встулпеніє. У всіх оглядах, що розповідають о форекс як про лохотроне або реальном заробіток , мовиться про багатомільйонний оборот на цьому ринку. Дійсно, цей світовий валютний ринок називається Interbank Market, і він складається зі всіх провідних банків і урядів.
Всі транзакції йдуть дуже активно. Є ще один, третій учасник. Це тисячі, м'яко кажучи - “дурнів”, багато хто з яких проживає в нашій з вами країні.
Безглуздо було б порівнювати трейдера в лондонському Barclay’s, якому доступна вся ключова інформація, що використовує професійні термінали, що бачить всю глибину ринку, і Іван Іванича, що раптом вирішив статті мільйонером з капіталом в дві пляшки утчи. Іванич з гордістю розповідає що він валютний трейдер, і працює на міжнародному валютному ринку.
Втім, ні до якого валютного ринку його долари не доходять. Вони благополучно осідають в компаніях, що надають йому форекс-послуги. Про це далі.

На заході такі махінації, подібні форексу, з'явилися ще роках в 70х, але суть була такою ж як і зараз в інтернеті - компанії заманювали доверчевих, обіцяючи їм плече 1:100 на які вони можуть купити скупчую лююбой валюту, і продавши дорожче,заработать мільйони . Гроші за межі контори не виходили, програвалися тут же і діставалися фірмі.

Після Заходу такі компанії, подібність “Форекс лохотрона” стали появлятся у в азії. Грошей в азії менше, а відповідно люди про ринки і валюти знають по чутці, і довірливо програвали свої гроші.

З тих пір пройшло багато років. Що ж змінилося у Форексе? По суті - нічого. Загальна схема залишилася незмінна. Інтернет сильно просунув ринок акцій, Форексникам відкрилися нові можливості. Збільшився обхват аудиторії, охоплюваною лохотроном-форексом. Гроші електронним шляхом потекли швидше.

Продовження статті дивитеся далі


0 Відгуків на “Форекс – лохотрон або реальний заробіток”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук