Заказать Кружки с фото к Новому году.

Форекс Історія Черепах

Ця історія свого часу викликала масу резонансних думок, але як би не були суперечливі ці думки, історія черепах підтвердила те, що трейдером може стати практично будь-яка людина.

Turtles виникли в результаті суперечки між двома тейдерамі. Суть суперечки полягала в тому, чи можна навчитися торгувати. Сперечалися два старі приятелі і партнери по фірмі Річард Денніс і Вільям Екхард. Вільям вважав, що для успішної торгівлі, людині необхідно володіти чимось на зразок шостого відчуття, якийсь “нюх” на прибуток. Річард вважав, що все насправді набагато простіше, і пов'язував свій успіх з декількома торговими методами, які він розвинув, і з дисципліною в проходженні цим методам. Він був упевнений, що здібності до торгівлі можна світи до набору правив, які можуть бути передані від одного успішного трейдера іншому.

Вони сперечалися на цю тему достатньо довгий час, поки Річард не запропонував парі на 1 долар. Він запропонував Вільяму поставити експеримент - набрати групу людей і спробувати навчити їх всьому, що знають про торгівлю самі. Результат такого навчання і буде ключем до вирішення давньої суперечки.

В кінці 1983 року на сторінках провідних видань США з'явилося оголошення, що Річард Денніс шукає людей, які хотіли б стати трейдерами. Робота вимагає переїзду в Чікаго, де вони отримають невеликий оклад і відсоток від прибутку, а Денніс їх навчить своїм торговим методам.

Щоб зрозуміти всю сенсаційність цього оголошення, потрібно врахувати, що Річарда, у той час, величали не інакше як “король ф'ючерсів” . Він почав торгувати в 17 років з капіталом в 1200 $, а в 25 років він зробив свій перший мільйон. Ціни на ф'ючерси починали рости тільки на чутках про те, що на цей товар звернув свою увагу Денніс.

Тому реакцію на таке оголошення передбачити досить легко.

В офіс Drexel Found , яким керував Денніс, прийшло декілька тисяч заявок від претендентів. Денніс вибрав з них тільки 14 чоловік - серед них були актор, охоронець, два професійні карткові гравці, два не дуже удачливих трейдера, хлопчик, що тільки що закінчив школу, дизайнер фентезійной гри, жінка, що працювала клерком на біржі, фінансовий консультант і низькооплачуваний бухгалтер.

В течії всього 2-х тижнів Річард навчав цих майбутніх трейдерів, потто виділив кожному ліміт для торгівлі з капіталу своєї фірми - і відправив до вільного трейдінг. Так з'явилися Черепахи. Все, без виключення, 14 чоловік заробили мільйони. Вони стали трейдерами найвищого рангу. Вони заснували свої фірми, деякі з них зараз контролюють капітал понад мільярд доларів.

Як відбувався відбір кандидатів?


0 Відгуків на “Форекс Історія Черепах”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук