Форекс і стік-маркет

Форекс має декілька характерних відмінностей від найбільш популярного і відомого більшості населення в США сток-маркета або як його називають по русські - акціонерного ринку. Судите самі:

1. Стік-маркет працює тільки з 9.30 ранку до 4 годин дня по нью-йоркському часу. Ви не можете бути активним трейдером на нім, якщо працюєте в денний час.
Форекс працює цілодобово, і ви завжди можете вибрати той час для трейдінга, який найзручніше для вас.

2. На сток-маркете торгуються акції тисяч компаній, і зрозуміти, чому саме сьогодні акція якоїсь конкретної компанії буде або рости в ціні або падати, практично майже неможливо. Як і вивчити їх все. Навіть вибрати декілька компаній для постійного вивчення з тисяч тих, що є - дуже непросте завдання.
На Форексе ви завжди маєте справу тільки з 5-6 основними світовими валютами, оцінюваних в американському доларі. На їх вартість по відношенню до американського долара і до один до одного в набагато більшому ступені впливають об'єктивні економічні чинники, чим на акції конкретних компаній. Зрозуміти ці економічні чинники простіше. Це об'єктивні показники положення справ в економіці цих країн, які загальнодоступні і регулярно публікуються в засобах масової інформації.

3. На сток-маркете найбільш важке положення наступає для інвесторів тоді, коли економічний стан в країні погіршується і ринок весь час падає, і в такій ситуації ви не можете на нім заробляти взагалі, якщо не позичаєте гроша у брокера, щоб грати на пониження. Як ви знаєте, економіка розвивається циклічно, і періоди зростання завжди супроводжуються періодами спаду, який може тривати декілька років.
На форексе трейдери заробляють на цьому ринку, купуючи ті валюти, які ростуть в ціні, і продаючи ті валюти, які падають в ціні. Це головний принцип заробітку на валютному ринку. (це не означає, що вам гарантований виграш - ви також можете програти весь свій капітал, як і на сток-маркете).

Джерело: internetforex.ru


0 Відгуків на “Форекс і стік-маркет”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук