Форекс – чи так все просто

Дуже часто новачки задаються питанням, а чи так складно запрацювати на Форекс? Скільки може пройти часу, перш ніж зможеш запрацювати собі на життя займаючись цією діяльністю? Саме ці питання, а також деякі інші і обговорюватимуться в даній статті.

Біржа Форекс порівняно з іншими фінансовими ринками має величезну кількість переваг. Приведемо тільки деякі з них: висока ліквідність вкладень, можливість доступу 24 години в добу, та інші. Трейдери і вкладники розглядають цю біржу як відмінну можливість примноження свого капіталу саме із-за приведених переваг.
Деякі дивлячись на це, відразу подумають, що запрацювати на Форекс просто, але ми їх розчаруємо - зовсім немає.

Як затверджує статистика, близько 90 % всіх трейдерів закінчують свою кар'єру банкрутством, 5% терплять збитки, і лише приблизно 5% отримують прибуток. В світлі цього торгівля на Форекс вже не виглядає дуже простій завданням.
Але ж і іншим професіям не легше навчатися? Зовсім немає, якої галузі людської діяльності ми б не торкнулися, усюди показово будуть приблизно такі ж, кількість невдах завжди виявиться вищою за кількість тих, хто досяг успіху? Так чи варто відмовлятися від спроби? Думаю що немає, адже як говорить народна мудрість «Хто не ризикує, той не п'є шампанського».
Отже пробуйте намагайтеся, і ви обов'язково досягнете успіху, а ми постараємося вам в цьому допомогти.


0 Відгуків на “Форекс – чи так все просто”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук