Форекс Це просто Інформаційний ресурс

Для того, щоб ефективно працювати на ринку Форекс необхідно спочатку зрозуміти контекст, який і визначає ринок Форекс . "Розуміти контент" слід почати з вивчення нюансів ринку і правил, які дозволяють працювати і добиватися успіху на цьому терені.

Небагато загальних слів про Форекс.

Роком народження міжнародного валютного ринку Форекс (FOReign EXchange operanions) прийнято рахувати 1971 рік, коли втратила свою актуальність Бреттон-вудськая система регулювання валютних ринків. У той час валютний ринок став самим ліквідним і динамічним зі всіх представлених і був здійснений перехід на плаваючі курси валют. Щоденний оборот ринку Форекс досягає півтора трильйонів доларів США - це приблизно в 70 разів більше щоденного грошового обороту між всіма країнами. Цей факт наочно підтверджує, що найвищий прибуток можна витягувати, купуючи і продаючи самі гроші.
Форекс , в цьому плані, відкриває практично безмежні можливості заробляти на різниці курсів валют.

.

Поглибимося в подробиці торгівлі на Форекс

Людина, що займається купівлею/продажем цінних паперів, іменується трейдером (або спекулянтом). Робота трейдера полягає в тому, щоб робити правильні пронози (читай вгадувати) рухи ціни на товар (товар на ринку Форекс - це і є гроші) і отримати з цього свою вигоду. З вигодою все просто - за низькою ціною купувати, по високій - продавати. І навпаки. Як, напевно, повинно бути зрозуміло, що на ринку Форекс цінується аналітичний склад розуму.

Операції купівлі/продажу валют на ринку Форекс відносяться до маржінальному типу операцій. Якщо пояснювати на пальцях, маржінальная операція - це операція в кредит (брокер надає безпроцентний кредит клієнтові на половину вкладеної суми). Тобто, якщо на 100 доларів клієнт може купити 10 акцій по 10 доларів кожна, то з маржей він може дозволити собі 20 акцій на ті ж гроші. Це означає, що можна отримувати з вкладених на Форекс засобів подвійну вигоду. Але і збитки, у разі невдачі, теж будуть подвійними.

На фондових ринках розмір маржі строго обумовлений і не може перевищувати відношення 1:1. На ринку Форекс такого обмеження немає, і маржа може досягати відношення 100:1. Тобто, фактично виходить, що трейдер торгує ілюзорним, а не справжніми грошима, оскільки велика частина коштів - маржа.

Особливості національного ринку Форекс

Далеко не всі росіяни готові грати на Форекс , з його стартовою сумою (необхідна мінімальна сума для відкриття рахунку на ринку Форекс складає 2000 доларів США). Якщо на заході це вважається нормальним, то в Росії далеко не кожен має таку суму на руках і ще рідкісніша людина погодиться (читай захоче) поставити все на кон.


0 Відгуків на “Форекс Це просто Інформаційний ресурс”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук