Форекс Біржова торгівля – динамічна система

Застосування Фибо-плану для пошуку оптимальної ціни за постійних зовнішніх умов, дозволяє торговцеві, який працює водіночку знайти кращу для себе ціну(яка дозволить отримати максимум прибули), проводячи меншу кількість дій.

Ми робимо невелику ремарку кожного разу, при висуненні чергової тези:«считаем незмінними зовнішні умови». Етокажется лише обмовкою, хоча насправді це дає нам можливість ідеалізувати реальні обставини, що упрощаєтзадачи при пошуку.Але в нашому світі все міняється настільки швидко, що іноді хапає і декількох хвилин, щоб все встало з ніг на голову. Сетім нічого не поробиш.

Біржова система, без жодного сумніву, динамічна. Наприклад, ми всі вивчаємо фундаментальний аналіз- новині йдуть такимпотоком, який або змітає трейдерів з шляху, або допомагає підняти їх до нових висот. Попит на валюту може ізменітьдаже сама незначна подія. На жаль, біржі вистачає і більш стресові ситуації. Іноді буває, що і пара хвилин вистачає, щоб курс підстрибнув пунктів на сто п'ятдесят. Саме це і трапилося після новин із США 5 березня 2004 року в 13:31.

Із-за дій на біржову систему випадкових подій і зовнішніх новин, ціни поточних пропозицій постійно міняються. Вкакую сторону вони випадковим чином зміняться, залежить лише від того, на скільки більше покупців або продавцовсогласилісь зробити операцію за ціною, що змінилася. Наприклад, ціна досягла рівня Фабоначчи, і здається, що залишається сидетьі рахувати продажі за даною вартістю, підраховуючи дохід стосовно цієї Фибо-крапки. Не все так просто.
Вряд ліудастся виявити за годину, коли ціна були біля Фибо-рівня, хоч 30 відсотків котирувань, рівних ціні Фибо-рівня! Етоназиваєтся стохастичним(випадковим) компонентом функції, трансформації ціни, що обкреслює динаміку ринку междуФибо-рівнями.

.

Також існує ще одна-«регулярная» складова динамізму. Вище було сказано, що задачу торговца- одинака вирішує некожен трейдер окремо, а Ринок. Фінансові і інформаційні ресурси розрізняються, хоча мета у всіх однакова. Отсюдавиходіт, що якийсь пан Миколи з пітерського ділінгового залу «Форекс Клубу» або пані Петрова з Москви не сможетдальше вести строгий Фибо-пошук, до тих пір, поки на ринку присутній хоч один «недисциплінований» учасник. Дажєєслі вони вирішать провести дію тоді, коли ціна знову буде строга на Фибо-рівні, інші «несознательные»участники торгів візьмуть, та і виставлять в продаж пару-трійку лотів.
Ось оно- пропозиція, нерегламентована ринком. Хоча попит невеликого числа покупців воно задовольнить. Разом з тим до операції приготуються і нові покупці, що відчули початок зростання ціни: «Не встигли купити, зараз купимо!!», скажуть вони.

.


0 Відгуків на “Форекс Біржова торгівля – динамічна система”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук