Forbes Прохоров – найбагатший росіянин

За даними російського видання Forbes, сукупне поляганні ста багатющих людей в Росії скоротилося за рік на 380 млрд доларів і оцінюється в 142 мільярди.

Цього року в списку 32 мільярдери, тоді як в 2008 році їх налічувалося 110.

Російськомовна версія Forbes щорічно публікує рейтинг багатющих людей Росії. Чергова “золота сотня” з'явиться на сторінках видання 17 квітня.

В Росії журнал Forbes, заснований в 1917 році, з 2004 року випускає німецький видавничий будинок Axel Springer.

Перше місце в новому рейтингу, складеному на тлі глобальної фінансової кризи, зайняв президент групи “Онексим” Михайло Прохоров.

Його особистий капітал, згідно журналу, складає 9,5 млрд.долларов. У 2008 році Прохоров був на п'ятому місці з 22,6 мільярдів.

З третього на друге місце перемістився основний власник компанії Millhouse, господар лондонського футбольного клубу “Челси” Роман Абрамович. Його стан, за оцінками Forbes, скоротився з 22,4 до 8,5 млрд доларів.

Третю позицію зайняв президент нафтової компанії “Лукойл” Вагит Алекперов з 7,8 млрд доларів. Він “збіднів” на 6,5 мільярда.

Більше інших постраждав від кризи глава “Базового елементу” Олег Деріпаська. Втративши 25,1 млрд доларів і розташовуючи 3,5 мільярда, він влаштувався на 10-м місці в рейтингу видання.

99 чоловіків і одна жінка

В “золотій сотні” Forbes 2009 року з'явилися вісім дебютантів. Ще 15 бізнесменів повернулися в список після річної перерви. Жоден з російських підприємців за рік не збільшив свій стан, повідомляє журнал.

Олена Батуріна втратила титул єдиної жінки-мільярдера в Росії

Як і раніше, мовиться в прес-релізі журналу, в рейтингу значиться тільки одна жінка - дружина московського мера Олена Батуріна. Але і її фінансовий добробут значно похитнув - з 4,2 млрд до 900 млн. доларів.

Згідно міжнародному виданню Forbes, в світі в даний час налічується 793 мільярдери, що на 332 менше, ніж рік тому. При цьому за 2008 рік багатющі люди планети в цілому втратили 23% свого стану.

Докладніше про світовий рейтинг Forbes

В березні журнал опублікував також “табель про ранги” країн світу залежно від їх “бізнес-прівлекательності”.

В списку з 127 держав Росія зайняла 103-у позицію, впавши за рік на 17 пунктів.


0 Відгуків на “Forbes Прохоров – найбагатший росіянин”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук