Федеральний резерв Його походження історія і стратегія

Правда про Федеральний резерв.

Мало хто знає, як виник Федеральний резерв і яке його походження. Наше ігнорування економіки і історії є надійним захистом для дійсних власників ФРС. Звернемося до історії.

В жовтні 1066 року король Вільям Завоєватель заснував англійську монархію. У 1067 році Вільям створив Корпорацію, метою якої було сприяння розвитку торгівлі і збільшення багатств монархії. Справжня назва лондонського Ситі "Корпорація міста Лондон". Лондонський Ситі має унікальні політичні і економічні привілеї, які не розповсюджуються на інші міста британської імперії. Ситі має навіть власні поліцейські сили.

В 1694 році король Вільям III видав хартію лондонському банку, коли вирішив упорядкувати королівські фінанси. Схема була розроблена шотландцем на ім'я Вільяма Паттерсон. Метою було створити банк що "вічно дає відсотки". Була створена резервна банківська система, в основу якої покладена монетарна концепція "монопольного" банку, який генеруватиме засоби для кредитів, які ніколи не повертатимуться. Так народилася вічна машина Британської монархії. Одночасно в систему був закладений постійний Державний борг. Банк Англії фінансував народження Британської імперії з лондонського Ситі. Тепер завжди були гроші, і завжди була ліквідність.
Монархія контролювало лондонський Ситі, а Банк створював передумови для створення ненормальних економічних умов.

.

США витримали тривалу війну проти Великобританії, перемогли в ній і досягли суверенітету в 1776 році. Разом з суверенітетом вони отримали право мати свою власну валюту, контролювати податкову політику і економіку без втручання з боку інших держав.

12 червня 1812 року США оголосили війну Великобританії. Війна була викликана постійними провокаціями і спробами Великобританії втручатися в політику США. У 1810 році британці атакували Чезапік на території Сполучених штатів, що трохи не викликало озброєний конфлікт. Крім того, постійні конфлікти були викликані відсутністю демаркації американо-канадської межі. США також не підтримали політику США по блокаді наполеонівської Франції на початку XIX століття.

США зробили все можливе, щоб позбавитися від втручання Великобританії в свою внутрішню політику. Знову і знову американцям вдавалося відбити спроби Великобританії поставити під контроль фінансову систему країни за допомогою Національного (Центрального) банку. Але у результаті вони програли в цій битві. Події, які кардинальним чином вплинули на американську історію, були пов'язані з обранням президента Вудро Вільсона. Цей яскравий інтелектуал хотів створити Лігу Націй (попередника ООН). У роки його правління була створена Федеральна резервна система і прийнята 16-а поправка до Конституції, яка зробила американців рабинями Британської корони навіки.
У 1917 році Вільсон вступив в першу світову війну на стороні Великобританії.

.


0 Відгуків на “Федеральний резерв Його походження історія і стратегія”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук