Доступно про Форексе Що таке Форекс

Все що Ви хотіли знати про форекс

Що таке Форекс? Міжнародний валютний ринок - Форекс, представляє себе в ролі окремого різновиду світового фінансового ринку. На Форексе завданням трейдерів є отримання доходу в наслідку купівлі - продажі іноземної валюти.
Обмінні курси валюти, які знаходяться в ринковому обороті, весь час змінюються в наслідку зміни попиту і пропозиції, схильної до могутнього впливу будь-яких важливих для людського суспільства подій у сфері економіки, політики і природному середовищу.
Як підсумок, міняється в ту або іншу сторону поточна ціна іноземної валюти, що виражається, наприклад, в доларах США. Застосовуючи цю зміну відповідно до знаменитого принципу ринку «купити дешевше - продати подорожче», трейдери отримують прибуток.
Від інших секторів фінансового ринку Форекс відрізняють:

  • Стрімка реакція на дію незліченних і весь час змінних зовнішніх чинників
  • Доступність для будь-яких індивідуальних і корпоративних трейдерів
  • Вельми високий торговий оборот, що засновує гарантованість ліквідності валют
  • , що знаходяться в обороті

  • Цілодобове функціонування, що дозволяє трейдерам працювати поза звичайним трудовим часом або під час національних торжеств в їх країнах, застосовуючи зарубіжні ринки

, що працюють в цей час, Як і на будь-якому іншому ринку, торгівля на Форексе при її незвичайно високій потенційній рентабельності зв'язана із значним ризиком.
Успіх на нім вірогідний тільки після обумовленої підготовки, що включає знайомство з різновидами і будовою Форекса, принципами валютного ціноутворення, чинниками, що діють на зміну цін і ступеня ризику при торгівлі, криницями інформації для обліку цих моментів, методами аналізу і прогнозування зміни ринку, правилами і інструментами торгівлі.
В процесі підготовки до торгівлі на Форексе важливу роль грає тренінг з використанням демо-рахунків, що дозволяє використовувати на практиці отримані теоретичні знання і придбати потрібний мінімум торгового досвіду без ризику матеріального збитку.

Джерело: mixedblog.com.ua

Статті по темі


техническое обслуживание компьютеров, абонентское обслуживание компьютеров

0 Відгуків на “Доступно про Форексе Що таке Форекс”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук