Де коріння успіху і що вважати успіхом

А чи треба вам все це?

Одне з основоположних положень для успіху в будь-якій діяльності - правильне визначення своєї мети. Перш ніж вплутатися в щось, спробуйте відчути, зрозуміти, а навіщо вам взагалі все це, чи потрібне воно вам? Причому конкретно, а не відвернуто.

Якщо говорити про фінансові ринки, то формулювання мети типу «хочу бути багатим», «мати багато грошей», «пристойно заробляти», «наздогнати і перегнати Білл Гейтса» і т.п. не підходять. Знову ж таки - а навіщо мати багато грошей, навіщо бути багатим? З цим потрібно визначитися із самого початку. У чому ваша миссия* в цьому вашому земному житті, як ви її розумієте?

На відміну від помилки при відкритті позиції, коли підраховуються «бариші» від вже довершеної операції, куди і скільки ви витратите, - тут потрібно відповісти на всі питання ще до початку роботи на фінансовому ринку. І краще письмово. Можна нікому і не показувати, оскільки вся ця внутрішня робота - це тільки для вас особисто.

Вправу 1. Виберіть час, коли вас ніщо не відволікає, нікуди не треба поспішати - краще на природі. Візьміть папір і запишіть по черзі ті десять подій, які ви вважаєте найбільш важливими протягом всього вашого життя, далі десять за останні п'ять років, потім за останній рік (вони можуть повторюватися). На підставі цього спробуйте зрозуміти ваші життєві пріоритети і прагнення. Зрозуміло, це буде зрізом на справжній момент, і від вас буде потрібно підвищену увагу і відчуженість, щоб максимально зменшити вплив сьогохвилинного настрою, чийого-небудь впливу і інше. Сформулюйте і запишіть вашу місію в житті, як ви її розумієте.
Спробуйте конкретно виділити щось одне, найпотаємніше і важливіше для вас. У когось це може бути виростити дитину, знайти дружну сім'ю, досягти якогось статусу в соціумі (будь то політика, мистецтво, бізнес, службова кар'єра і т.д. ), відкрити щось значуще в області науки, стати видатним спортсменом, у когось - досягти високого духовного прояснення або тихо жити і насолоджуватися прекрасною навколишньою природою і багато що інше.

.

Одне зауваження. Не ставте собі внутрішніх бар'єрів! Запишіть будь-яку думку, якою б неймовірною і недосяжною вона вам не здалася. Не підрізайте наперед собі крила, бо більшість бар'єрів - у вашій голові. Але робота з самообмеженнями - це тема окремої розмови. І ось тепер, в світлі всього цього, відповідайте собі на питання: «Чи є місце у вашій місії роботі на фінансових ринках, чи потрібний трейдінг вам, і що ви вважаєте успіхом в своєму житті?».

Якщо немає місця, то все подальше в моєму листі для вас вже не так актуально...

Основний бар'єр - ви самі


0 Відгуків на “Де коріння успіху і що вважати успіхом”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук