Чинники зростання валютної торгівлі

Торгівля валютою є зазвичай децентралізованою, за винятком валютних ф'ючерсів і опціонів. Істотне зростання об'єму валютної торгівлі відбулося після того, як було дозволено встановлювати плаваючий курс валют щодо один одного. Якщо денний оборот на валютному ринку в 1977 р. складав 5 млрд. доларів США, то до 1987 р. він виріс до 600 млрд., а у вересні 1992 р. досяг відмітки в 1 трильйон і стабілізувався до 2000 р. на рівні близько 1,5 трильйонів доларів. Це значне зростання обумовлене основними чинниками, розглянутими нижче.Волатильность
На валютному ринку волатільность валюти є головним чинником, сприяючим зростанню торгових об'ємів. Зрозуміло, волатільность не є обов'язковою умовою здійснення торгівлі. Проте єдиним інструментом, що забезпечують прибутковість в умовах низької волатільності, є опціони.
Інтернаціоналізація економіки
Зробила значний вплив на розміри облікових ставок. Економіки країн стали набагато більш взаємозалежними, що загострило необхідність зміни облікових ставок. Облікові ставки постійно змінюються, відображаючи зростання економіки, а відмінність в облікових ставках істотно впливає на величину обмінних курсів.
Інтернаціоналізація бізнесу
Протягом останніх десятиліть в діловому світі посилилася конкуренція, викликавши повсюдну боротьбу за розширення ринків і пошук дешевшої сировини і робочої сили.
Інтенсивність економічної інтернаціоналізації значно зросла в 90-х роках із-за краху комунізму в Європі, а також коливань економічних і фінансових криз в Південно-східній Азії і Південній Америці. Ці зміни зробили позитивний вплив на зростання валютної торгівлі, оскільки до неї додався новий вигляд операцій.
Зростання корпоративних інтересів
Успішна діяльність у сфері виробництва і сервісу за кордоном може зійти нанівець, в сенсі отримання прибули, за невигідних умов обміну валюти і навпаки - адекватний характер обмінних курсів може стимулювати сумісні міжнародні почини в цих областях.
Грамотне здійснення валютної торгівлі в цілому позитивно впливає на норми прибули. Тому прибуток на валютному ринку за останні десятиліття виріс. Багато корпорацій використовують валюту не тільки для страховки, але і для капіталізації, використовуючи можливості
що існують виключно на валютному ринку.
Зростання кваліфікації трейдерів
Розвиток комп'ютерних технологій, програмного забезпечення і телекомунікацій, а також збільшений досвід привели до підвищення рівня кваліфікації трейдерів. Це, у свою чергу, підвищило переконаність трейдерів в їх здатності отримувати прибуток і зменшувати ризик при проведенні операцій. Тому зростання торгової кваліфікації привело до зростання об'єму торгівлі.
Розвиток телекомунікацій


0 Відгуків на “Чинники зростання валютної торгівлі”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук