Чинники що впливають на форекс Перерахунок валют і інше

На сьогодні основними чинниками, які впливають на ізміненіє курсу валют на Форекс є стан економіки, різноманітні політичні і психологічні чинники, стан балансу платежів, і окрім цього рішення, які приймаються трейдерами на снованії аналізу існуючої ситуації.

Зміна відтоку і припливу капіталу між країнами є головним чинником, який впливає на зміни курсів и перерахунок валют на ринку. Додатково на коливання валют впливають: фундаментальні економічні сили (це інфляція і процентні ставки). Окрім цього, переконання в здатності уряду держави утримувати свою національну валюту позначається на її ціні.
Також уряд може своїми діями змінити курс валюти використовуючи для цього або контроль або інтервенцію. За допомогою контролю, можуть обмежити дії окремих громадян які можуть негативно вплинути на курс національної валюти (наприклад, пересилка грошей за межу).
В той же час інтервенція може приймати дві різноманітні форми: по-перше, це зміна процентних ставок, а по-друге активна покупка або продаж валюти, з метою ізміненія її вартості в потрібну сторону.

Будь-який з вище приведених чинників пожжет спровокувати різкий стрибок курсу будь-якої валюти і її перерахунок. І головним завдання тих, хто активно торгує на Форекс, якраз і є передбачити такі скачки, і отримати з цього максимальну користь.


0 Відгуків на “Чинники що впливають на форекс Перерахунок валют і інше”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук