Чим торгують на Форекс валюта яку тут використовують

Кожний з нас починаючи роботу на Форекс повинен спочатку освоїти декілька понять. Перше і напевно головне з них, що ж таке валюта? Валюта - це будь-які гроші, які використовуються в певний період часу для розрахунку в міжнародних відносинах, і є міжнародним платіжним засобом.
На ринку, про який ми з вами говоримо, валюта є головним і єдиним товаром, і окрім цього ще і засобом платежів. Виходячи з визначення, що Форекс - це валютний ринок, то виходить, що на нім торгують всіма існуючими валютами.

Але відразу вас розчаруємо, насправді, тут активно торгують всього біля 10 валют, в теж час дія інші не виходить за рамки їх країн. Це пояснюється тим, що більшість з існуючих національних грошових систем не є стабільними і стійкими.
Такий процес як інфляція, приводить до знецінення національних грошей, а це у свою чергу приводить до слабкості їх валюти. Саме через це валюти більшості країн не стають визнаними міжнародно і не виступають в ролі надійного платіжного інструменту.

При торгівлі на Форекс ви зможете використовувати тільки нижче приведені валюти, так що врахуйте, імен їх коливання зможуть вас зробити багатим, або ж навпроти банкротом:

USD - долар США

EUR - Євро єдина європейська валюта

GBP - Англійський фунт стерлінгів

CHF - Швейцарський франк

JPY - Японська йена

CAD - Канадський долар

AUD - Австралійський долар

NZD - Новозеландський долар


0 Відгуків на “Чим торгують на Форекс валюта яку тут використовують”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук